Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől "égnek" a cicijeim...

Mitől "égnek" a cicijeim (bimbók)? Mensim kétnapos volt, előtte is fájt a cicim, azóta eltelt 14 nap, és még mindig furának érzem őket! Néha belenyilal, most olyan mintha szúrna, égne, de van mikor kimerednek maguktól, és a pólótól is fájnak!

Figyelt kérdés

Mi lehet ez?Összefügghet a kétnapos mensimmel (időelőtt jött,és rövid is lett,mindig 5-6 napos szokott lenni!)?

Köszi


2010. jún. 22. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Teszt!A kétnap gyanús,és a cici fájás is.
2010. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csináltam pénteken tesztet,nem tudom milyen lett.Láttam is a második csíkot,meg nemis.Párom orra alá dugtam,nézte,nézte,majd mondta,h lát rajta mégegy csíkot,de én nem bízok benne.Ki is dobtam. :(
2010. jún. 22. 18:12
 3/10 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík!!!
2010. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha most tesztelsz már tuti erős csíkok lesznek!
2010. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mi számít szellemcsíknak? Szerintem az az volt!Nem vagyok olyan szerencsés,h pozitív legyen... :(
2010. jún. 22. 18:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg amúgyis vmiért véreztem két- két és fél napig! :(
2010. jún. 22. 18:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Most is csak úgy állnak a bimbik,és fájnak! Nem tudom miért,de bizakodok is,meg félek is beleélni magam!
2010. jún. 22. 18:28
 8/10 anonim ***** válasza:
még egy teszt, és tuti h kiderül. Tesóméknak is ez volt az első jel, h annyira égett a mellbimbója...és most 2 hónapos a kis csöppség :)
2010. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.Csináltál tesztet?Eredmény?
2010. jún. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Még nem csináltam mégegy tesztet,szerintem majd olyan hét múlva tudok,mert vidéken vagyok - anyóséknál - és nem akarok itt ezzel foglalkozni....

Azóta még "rosszabbul" érzem magam: mostmeg olyan zúgás van a fejemben,nehéznek érzem,és néha megszédülök!Bár ez lehet vérnyomás is! A cicim még mindig olyan mintha hideg lenne,v vmi hasonló érzés,de még mindig állnak,szóval tényleg bizonytalan vagyok....

2010. jún. 23. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!