Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jovohet hétvégén kellene...

Jovohet hétvégén kellene megjonnie, de egy hete folyamatos alhasi fajdalmam van egyhén. Valakinek volt mar ilyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Augusztus 29-en jott meg utoljara. 4napig tartott. Utana 2nappal megszakitva voltunk egyutt. Ra egy hétre (kb kozepidoben) enyhe alhasi diszkomfort érzésem van, inkább két oldalt es nem teljesen közepén. Ez egy hete fennall es folyamatos. Tegnap este eros hanyinger volt, ma reggel pedig eros fejfajas. Amig eljutok orvoshoz gondoltam masnak is volt ilyene es meg tudnék picit nyugodni..

2018. szept. 19. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem húztatok gumit a kukira, akkor már csak az a kérdés, hogy mi lesz a gyerek neve....
2018. szept. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig kozepidoben van peteeresem. Menstruacio utan ket nappal gyakorlatilag lehetetlen, de mivel vigyaztunk, igy ezert sem. 10eve igy csináljuk es ismerem a testemet, tudom h nincs baj.
2018. szept. 19. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem védekeztetek, nincs olyan, hogy lehetetlen.

Teherbe esni védekezés nélkül bármikor, bárhol lehetséges.

2018. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet egyszerű menstruáció előtti tünet is. Nekem van, hogy már két héttel előtte jönnek ezek az érzések.
2018. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt bizonygatod, hogy ismered a tested és lehetetlen a teherbeesés. Akkor áruld már el miért teszel fel kérdést a teherbeesés kategóriában? Vagyis milyen választ is vársz?


Tudod ki nem lehet terhes? Aki nem él szexuális életet. PONT. Mindenki másnál áll a zászló, és a nem megfelelő védekezéssel az esélyek fokozódnak.


Egyébként a tüneteidet okozhatja ciszta, mióma, vagy csak simán hormonok. Ha volt is egy korai peteérésed, és sikerült is teherbeesned, akkor sem érezhetnél tüneteket az aktus után 7 nappal.

2018. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet premensruációs szindróma is... én 30 éve küzdök vele, s ahogy idősödök, egyre erősebbek ezek a hónapról hónapra visszatérő tünetek. :(
2018. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!