Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok, vérezni...

5 hetes terhes vagyok, vérezni kezdtem, van még esély hogy megmaradjon a baba? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni.

Tegnap voltam dokinál aki meg erősítette a terhességem, 5 hetes vagyok.

Tegnap este össze bujtunk a párommal, viszont észre vettem utánna hogy vér jön belőlem, nagyon meg ilyedtem, ki derült hogy páromnak meg szakadt a nemi szervén valami és az vérzett.

Pisilés után nem volt semmi a wc-papiron, de reggel mikor fel keltem megint ott volt egy kis barnás valami, néha még nap közben is van egy nagyon kicsi, és nem tudom el dönteni hogy most én vérzek vagy ami a párombol került belém az jön ki??

Nagyon félek első baba lenne

Sajnos már egy babát el veszítettünk májusban



2018. szept. 19. 14:40
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt el felejtettem mondani hogy nem görcsölök, nem fáj a hasam, csak az eddigi szurkálas ami volt is

Orvoshoz csak 27.én tudok menni

2018. szept. 19. 14:44
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig menj be. Lehet, hogy semmiség, mert sokan barnáznak eleinte, de lehet, hogy rosszat jelent.

Te tudod, hogy megéri-e megkockáztatni.

2018. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a dokim nem tud fogadni mert nincs ma bent

A kórházban csak időponttal tudok menni

A sürgősségin meg el küldtek hogy 'ez nem sürgős' meg ez ' nem az ő dolguk'

2018. szept. 19. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem igaz, vérző, terhes nőt nem küldenek el. Egyébként meg én biztos nem szexeltem volna koraterhességben ha már volt vetélésem.
2018. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Véres-barnás cucc jött ki belőled, és itt ülsz a gyakori előtt? Irány a nőgyógyászati ambulancia, pecsételő-vérző várandós nőket nem küldenek el, de ha le is akartak volna rázni, én addig nem mentem volna el onnan, amíg meg nem vizsgálnak. Nekem 7 hetesen volt egy pötty rózsaszínes valami a fehérneműmön, nem agyaltam, hanem azonnal bementem a kórházba. Ne haragudj, de ne legyél már ennyire nyámnyila, a babádról van szó, én biztos nem kockáztatnék, ráadásul úgy, hogy már volt egy vetélésed...
2018. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Verzessel nem kuldenek el!

Menj be!

2018. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, minden rendben van, viszont a szexet azt kerülni kell vagy minimálisra csökkenti
2018. szept. 19. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper hír, nekem ugyanezt mondták, de sokkal jobb tudni hogy minden rendben, mint kétségek között őrlődni. Boldog babavárást!
2018. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Így igaz :)

Köszönöm :)

2018. szept. 20. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!