Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek van tapasztalata segítene?

Akinek van tapasztalata segítene?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk.3 2 nappal ezelőtt éreztem az ovus fájdalmat(évek óta minden hónapban megérzem).rá 2 napra,azaz ma barnázok.gondolom ovulációs vérzés,nőgyógyász mondta higy van ilyen.namármost...akkor mikor lehetett ovum?2 nappal ezelőtt amikor a fájdalmat éreztem,vagy ma amikor a vérzést tapasztaltam.kedden voltunk utoljára együtt párommal,az esélyes lehet a babára?legközelebb csak holnap este lesz rá lehetősegünk.előre is köszönöm a válaszokat.
2018. szept. 21. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt uh követés nélkül nem lehet megmondani. Sokan csak azt hiszik tudják mikor van peteérés pedig nem. Ebbe egyébként én is beletartozom. Én is éveken át tudtam mikor van, aztán kiderült hogy az még nem az. Csak napokkal később volt mint én azt gondoltam.

Aki csak érzésre megy mint én az nem tudhatja, hogy valójában mely fázisát érzi a dolgoknak.

2018. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszodat.azert voltam eveken keresztül mindig biztos a peteérésemben,hogy akkor van amikor érzem a fájdalmat,mert rá 14 napra mindíg megjött.
2018. szept. 21. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi verzes kor voltunk együtt és terhes lettem,
2018. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint ovus vérzéskor?sajnis ma nem tudunk együtt lenni csak holnap.legutóbb 3 nappal ezelőtt voltunk együtt.így van esély?
2018. szept. 21. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! Ovu verzes kor! 2 napig pecseteltem 15-16. Napon
2018. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!