Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal ki akarjuk magunkat...

A párommal ki akarjuk magunkat vizsgáltatni. Több helyen hallottam, hogy előbb a férfival kezdik. Spermavizsgálatot az urológián végeznek?

Figyelt kérdés
Mielőtt én is elmegyek dokihoz szeretnénk a páromon túl lenni és annak az eredményével menni tovább. A kérdésem az lenne, h az urulógián csinálják? Kell oda beutaló és mennyi idő alatt van meg az eredmény?
2008. nov. 4. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, urulógián csinálják. De szerintem jobban jártok, ha magánrendelésre mentek, mert annak egyből megkapjátok az eredményét és a várólista sem olyan hosszú. Mi most fogunk menni a férjemmel és nov. 18-ra kaptunk időpontot. Ha államira menntünk volna, akkor december közepére és az eredményt is csak később tudnánk meg.Igaz, hogy 12000 forint, de szerintem megéri.
2008. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Előző vagyok. a mentünk tudom,hogy egy n.
2008. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
upsz., ezt nem tudtam, h ilyen hosszú folyamat. Szóval bárhova megy nem kap rögtön időpontot. :(
2008. nov. 4. 14:39
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szia.

csináljátok egyszerre. :)

A fontos, hogy ha minden rendben van a párodnál és nálad is, az még nem jelenti azt, hogy hamar összejön a baba. Sajnos sok esetben van így.

Azért a férfival kezdik mert a nőt minkor vizsgálják megkérdik hogy volt e a párja sperma vizsgálaton. Nos ha volt akkor egyből vizsgálják tovább a nőt és nem váratják meg.

Szóval az urologián végzik el ezt de kell beutaló, az eredményt hamar meg van! Még az nap!

Sok sikert!

24 heteske

2008. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is beutalóval megyünk. Pénteken kértünk időpontot az sztk-ba és holnapra kaptunk is. Először manuális vizsgálat lesz, és holnap mondják meg, hogy az anyagot mikorra kell vinni.
2008. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. És ki ad beutalót. Igaz mondta a párom, h felhívja az sztk-ban az urulógiát. Én 19-én megyek dokihoz, addigra szeretném, ha meglenne a vizsgálat eredménye. Jó lenne előrébb lenni.
2008. nov. 4. 15:06
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekünk a beutalót az én nődokim adta!

4. válaszoló

2008. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
amíg nincsen meg a párpm eredménye, addig nem is csinálnak velem semmit sem??? Se vérvétel se semmi?
2008. nov. 4. 15:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is mostanában voltunk spermavizsgálaton! Nekünk 1 óra mulva már megmondtak az eredményt! De ha nagyon siettek kérjetek tel.számot, és utánna érdeklődtök! Beutalóval kell menni, amit a nőidoki ad! Sok sikert, a párodnak nagyon szamit a nyugalom, és tilos előtte max. 5 nappal sexxelni!
2008. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki segítségét.
2008. nov. 4. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!