Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyi lenne a kerdesem, hogy...

Annyi lenne a kerdesem, hogy szerintetek lehetek terhes ha a legutobb aktus kicsit tobb mint ket honapja vot, vedekessel es azota ketszer megjott rendesen de most meg nem akar es 9napja kesik mar, ami nalam nem igazan szokott?!?

Figyelt kérdés
Talan annyi tunet van hogy kicsit puffadt vagyok,de ez amugy is eleg gyakran elofordul.
2018. szept. 29. 05:47
 1/8 A kérdező kommentje:
*védekezéssel
2018. szept. 29. 05:47
 2/8 anonim válasza:
Mivell vannak nök akik véreznek akkor is ha terhesek esély van rá menj boltba vagy patikába és csinálj egy gxors tesztett.
2018. szept. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt tőle kell megkérdezned:

[link]

2018. szept. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam ma reggel 6 kor es negativ lett
2018. szept. 29. 13:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek meg igy is lehet az? Azert egy majdnem ket honapos terhest mert kikene mutatnia egy tesztnek? De szeretnek meg csinalni kettot,hogy teljesen biztosra menjek,szerintetek mi lehet ha nem is terhesseg!?
2018. szept. 29. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes, más lesz az oka. Sok idegeskedéstől is késhet vagy akár kimaradhat, de a legbiztosabb ha elmész egy nőgyógyászhoz aki kideríti az okát.
2018. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg mindig semmi,ugyan ugy puffadt vagyok es hat megy a hasam , de ugye a teszt negativ lett ,lehet ez meg terhesseg?!
2018. szept. 30. 16:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi nem fogunk tudni neked pontos választ adni, el kell menni orvoshoz. Ha 2 hónapja volt utoljára aktus akkor azt a teszt már biztosan kimutatná, tehát valószínűleg nem terhesség az oka. Lehet hormonprobléma, de ez csak tipp. Kérj időpontot nőgyógyászhoz.
2018. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!