Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm után abbahagyta...

A menstruációm után abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Azóta pont egy hónap telt el és még nem jött meg. Kipróbáltam egy terhességi tesztet, de érvénytelen lett. Barátnőm szerint csak sokat idegeskedek, ezért nem jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az is lehet hogy terhes vagy, de a fogamzásgátló abbahagyása után nekem is először késett vagy 2 hetet, és utána is nehezen álltam vissza a régi kerékvágásba. Csinálj még1 tesztet szerintem.

2010. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem sem állt be rendesen az 1. gyógyszermentes hó után. esetleg tudod mikor volt szexuális kapcsolatod, a ciklus melyik részében, mert talán abból jobban lehetne következtetni. bár én nem hiszem hogy terhes lettél. kell egy kis idő a gyógyszer kiürülésének.
2010. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!