Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv ovacios teszt delutani...

Pozitiv ovacios teszt delutani vizeletbol ciklus 21 napjan es azota folyamatos barnazas es enyhe verzes . Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Nem csak halvanyan pozitiv hanem teljesen eros pozitiv . Ciklusaim valtozo hosszusaguak mult honapban volt pozitiv terhessegi tesztem aztan megjott lar nap kesessel .

2018. okt. 1. 19:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg annyi h ma a hom is leesett . Ma vagyok 22 napon es kb 2 napja barnazok . Ma mar enyhen rozsaszin is . Hasam gorcsol es faj a derekam . Letezik hogy LH csucsom van menstruaciokor ?
2018. okt. 1. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Latott orvos?

Mert az hogy volt egy pozitiv teszted eleg fontos infó.

Most is csinaltal terhessegi tesztet?

2018. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Termeszetesen latott orvos . Ciklus 12 napjara volt idopontom . Minden rendben volt . Nem csinaltam most terhessegi tesztet csak ovulacios fajdalmat ereztem igy lh tesztet csinaltam 4 napon at es ciklus 21 napjan volt pozitiv .. ma reggel a hom is leesett elegge . Fura mert a gorcsoles es a barnazas pecseteles nagyon mensi jelek de kozben meg mitol pozitiv az lh teszt ... a mai meg mar negativ vagyik halvany .
2018. okt. 1. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
ovud volt
2018. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehat akkor menstruacio elott nem mehet fel az LH igy h a favelle teszt kimutassa ? En is azt hittem az elejen h ovum van ilyen keson csak ma mar nem csak barnazok de pecsetelek es menzesz elotti gorcsoket erzek ..
2018. okt. 1. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Ovulációs barnázás, más néven közti vérzésnek nevezzük a ciklus közepén, vagy a következő esedékes menstruáció előtt 10-14 nappal jelentkező vérzést, ami szinten normális. A ciklus közepén jelentkező vérzének 2 oka ismert:


-a petesejt kitör a tüszőből, amelyet egy kis vérzés kísér

-ovuláció alatt egy hirtelen és rövid ideig tartó ösztrogén szint emelkedés történik, ami arra készteti a méhnyálkahártyát, hogy egy kis része ledobódjon.

2018. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy leirtad ezt en is tudom . Most viszont 21 napon volt pozitiv LH tesztem es azota barnazok. Nem is latszik pl tisztasagi beteten csak torleskor . A jobb oldali fajdalom megszunt . Hom meg miota letroxot szedek igen alacsonyan alakul ... ez az ami aggaszt mert pk mult honapban 28 napos ciklusom volt . Most meg 23 napon meg mindig barnazok ...
2018. okt. 2. 23:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül veled?
2019. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!