Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még rá esély?

Jety12 kérdése:

Szerintetek van még rá esély?

Figyelt kérdés
Most már nagyon közel járok az igazsághoz,de még nem adom fel.Irjátok nyugodtan h bebeszélem magamnak,de hatha vki ugyanugy van mint én.A hvégén majdnem leszakadt a derekam,néha bele is nyilalt a petefeszkem körül és mivel ilyen még nem fordult velem elö ezert csak arra tudtam gondolni h ez most más mint a többi uh lehet tényleg sikerült.Majd tegnap kivancsisagbol vettem egy 10es predictort ami delutani negativ lett és volt egy kicsi barnazás is.Este pedig egy kicsi vér is.Gondoltam itt a vége,de legbelül még azt érzem h nincs.Már csak a holnapot kell megvárnom és ha nem jön meg mégse akkor megtörtént a csoda.A derékfájás elmúlt,haspuffadas van.Szerintetek tényleg van remény?
2018. okt. 2. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem...
2018. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne éld bele magad, menstruáció elég sok minden miatt késhet és a teszt is negatív lett. Ha még pár napig nem jön meg akkor tesztelj újra.
2018. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Remény az van. Aztán majd a tesztnél kiderül hogy sikerült-e vagy sem.

Bár attól ha holnap meg nem jön meg semmi sem biztos mert szimplán késhet is. Ha pozitív teszted lesz, akkor a biztos.

2018. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két teszt között érdemes várni 4-5 napot. Nekem az első negatív lett, egy hétre rá sem jött meg így csináltam egy újat és az már pozitív volt.


Várj még hétvégéig, ha nem jön meg csinálj egy új tesztet.


Sok sikert!

2018. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Sajnos nem sikerült,tegnap megjött,de vhogy az egész olyan furcsa érzéssel töltött el ilyen még nem volt...Majd legközelebb
2018. okt. 4. 04:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!