Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo, lehet ebből mèg baba?

11. dpo, lehet ebből mèg baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.11.dpo vagyok ès iszonyatosan fàj a derekam vannak mensis görcseim isvannak de nem vèsz,viszont a derekam majd leszakad,borzalmasan fàj.nagyon nagyon.de 2 nap mùlvàra nemvàrom elvileg.szerintetek lehet ebből mèg baba?

2018. okt. 5. 05:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem jön a menzeszed bármi lehet ebből. Még vesekő is.
2018. okt. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod,valòszìnüleg nem vesekő. Tapasztalatokra lennèk kivàncsi hogy volt e màr ìgy valaki ès aztàn kiderült hogy nem mensis fajdalom volt hanem baba.
2018. okt. 5. 06:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia, hasonlóképpen vagyok én is, csak talán 1-2 nappal előtted (én tettem fel tegnap a hőgörbés kérdést :) )Annyi,hogy nekem tegnap negatív lett a tesztem. Nálam is kérdőjel. Nem tudtam segíteni, de sorstárs vagyok.
2018. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Menzesz előtt 11. dpo körül minden 2. nőnek vannak premens fajdalmai, van akinek baba lesz, van akinek nem.

Nekem is majdnem mindig vannak 11. dpo-n, amiket írsz. Volt terhesség is kétszer, de a többi százvalahány alkalommal megjött.


Ebben ennyi tapasztalatot tudsz csak összeszedni de ez szerintem teljesen egyértelmű, hisz koraterhesen is premens jelek vannak 5-6. hétig.

2018. okt. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés pont annyira értelmetlen a 11. Dpo-n, mint a ciklus legelső napján. Soha semmiből nem lehet terhesség létére, vagy nemlétére következtetni az esedékes vérzés előtt. A terhesség első jele a kimaradó vérzés és a pozitív teszt. Előtte semmi nem számít semmit, ezt el kell tudni fogadni. (Valamint érdemes mással elütni az időt, mint a saját testünk figyelgetése. Tapasztalatból mondom, nem érdemes.)
2018. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyeneken kattogni. Ha késik, tesztelj.
2018. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tesztelj ha késik,mikor terhes lettem ugyanugy görcsöltem mint mielött megszokott jönni.
2018. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm szèpen mindenkinek a vàlaszokat,igazatok van :( de olyan nehèz, nem is inkàbb babàra gondolok....hanem hogy ùgy is keg fog jönni :( ma csinaltam egy 10es tesztet...tudom korai de itthon volt ès nembizrtam megalni.nega lett :( elengedem ezt a hònapot.nem is a teszt miatt...hannem èrzem :( sorstàrsz neked drukkolok :) ès mindenkinek aki itt most babàra vàr :)
2018. okt. 5. 13:19
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ez negatìv,bàr mintha làtnek valamit de az ugyse az ugye,vagy biztos csak a szemem akar valamot làtni.ès a szìvem :) :( jaj làmyok mièrt ilyen nehèz?

2018. okt. 5. 13:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nehéz de ezzel csak magad alatt vágod a fát. Felesleges dpo-zni, aztán a negatív teszteket felpakolni. Ha késik, tesztelsz. 2 napot már kibírsz, felnőtt vagy és gyereket akarsz nevelni!
2018. okt. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!