Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hallott már valaki...

Nem tudom hallott már valaki erről a módszerről?

Figyelt kérdés
Neten olvastam házi jellegű teszteket, volt ott olyan, hogy fogkrémet kell összekverni pisivel és ha fel habzik vagy kék színűvé változik akkor baba lesz. Hát nekem fel habzott kétszer is meg csináltam ma reggel.

2018. okt. 7. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Na, erről sem hallottam még. :D Én inkább az igazi tesztnek hinnék.
2018. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez olyan mint a kinai fogantatásnaptár. 50-50% hogy bejön.Nincs tudományos alapja.
2018. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek felhabzik. Ez egy baromság.
2018. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Kíváncsiságból megcsináltam. Nem habzott, nem lett kék, viszont terhes vagyok ikrekkel.


Elszorakozni poén vele, de nem tulajdonítanek jelentőséget neki

2018. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Na és mit gondolsz mi van a pisidben vagy a fogkrémben (ami ráadásul más összetevőjű ha ilyen vagy ha olyan márkát használsz) ami reagál a baba nemére?


Elárulom: semmi!


Születés előtt két dolog képes megmondani a baba nemét. Uh vagy kromoszóma vizsgálat.

2018. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Mivel ma vicces kedvemben vagyok és a gyerekeim sincsenek itthon, megcsináltam én is. Habzott mint az isten nyila.

44 éves nő vagyok, 5 éve rosszindulatú daganatos betegség miatt eltávolították a méhemet(is).

Ezek után döntsd el magad, mennyire lehet egy ilyen égbekiáltó marhaság hiteles. Egyetlen ilyen babonákon, kuruzslásokon, néphiedelmeken nyugvó módszer sem működik. Ha valakinél épp bejön, az csak a véletlen, de a tényleges hitelességéhez semmi köze. Az én itthoni fogrémem összetevői között a szódabikarbóna is szerepel, az enyém szerintem attól habzott fel, valószínűleg mindenki másnál is kizárólag azon múlik, hogy mi van épp benne és az reakcióba lép-e a vizeletben található ammóniával. (Nem csak a szódabikarbóna reagálhat, más összetevő is, ezt csak azért írom, ha azt válaszolnád, hogy a tiédben ez nincsen.) A terhességhez ennek semmi köze.

2018. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Azért amikor felnőtt nők puszrán játékból fogkrémmel kutyulják a húgyukat hogy habzik-e, az felettébb elkeserítő. A kakadat mivel kavargatod poénkodásból? Testápolóval? És ez szól az összes gusztustalannak aki kipróbálta holott evidens hogy ez csak egy idióta babona.
2018. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Elszorakozni poén vele,


Neked ez a poén? Gratulálok az igényes időtöltéshez.

2018. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Inkább csinálj egy másik tesztet, ahol egyértelműen leírják, hogy hol van a control és a teszt csík. Szívesen!


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2018. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Kíváncsi lennék milyen agyoniskolázott emberek járnak ide, akik szerint nem volt hasznos a válaszom, mert le mertem írni, hogy nincs a vizeletben semmi, ami bármilyen módon utalna a nemére.


Öcsém... vicc oldal...

2018. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!