Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap lefeküdtünk a barátnőmm...

Tegnap lefeküdtünk a barátnőmmel védekeztünk rendesen de én elmentem a gumiba de ő mondta hogy ne hagyjam abba és visszarakta utana mikor huztam ki nem volt rajta a gumi, lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az fix hogy a gumiba mentem el mert arra emlékszek. De arra nem hogy a gumi mikor csuszott le. Vettunk esemény utáni tablettát elleone t

2018. okt. 12. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy lehet. A védekezés nélküli szexből készül a gyerek. Az esemény utáni tabletta nem cukorka. Akár fél évre is felborítja a ciklust. Olyan jó lett volna inkább normálisan védekezni.
2018. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Esemény utánival valószínű nem lesz terhes. Legalább annyira felesleges az óvszerhez tájékoztatót nyomtatni, mint egy BMW-be irányjelzőt rakni, nem használja senki. Pontosan le van benne írva, hogy minden új aktusnál új óvszer kell, mert onnantól nem biztonságos a használata. Magyarul van leírva, nem is héberül, szóval érthetetlen.
2018. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Pedig durranás után abba kellett volna haDni a lőcsölést, mert így bizony minden anyag az okos csajba landolt. Így felesleges volt a gumival játszani, egybol engedhetted volna bele is. Gumi azért meglett?
2018. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez körülbelül olyan, hogy akár nem is kellett volna gumit húznotok, esemény utáni tabletta ilyenkor kötelező, ha eldurrantam, ne rakd vissza, inkább mással elégítsd ki ,ha nem akarjátok, hogy kilenc hónap múlva jöjjön a baby-sírás.
2018. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendesen védekeztunk. Ma megjött a barátnőmnek.
2018. okt. 12. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem ártana a gumit kiszedni a csajból, ha már eltüntetted benne.
2018. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Apa leszel?! :) remelem tanulsz belőle, gumi nélkül soha... ne hallgass senkire és főleg ne a nőre!!!
2018. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem olyan hamar egyesül a két sejt.. 2 hét múlva mutatható ki boztosan..
2018. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Mostantól tényleg normálisan kell védekezni, mert az esemény utánit nagyon maximum félévente egyszer szabad bevenni. Tönkreteszi a női szervezetet.
2018. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Sose hallgass a puncira, meg ruha nélkül is kívánja a kukit. Elöváladékbol is születtek már gyerekek...
2018. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!