Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szexuális téren valaki felvilá...

Szexuális téren valaki felvilágosítana kérem? (inkább felnőttek válaszára vagyok kíváncsi)

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem szeretnék még szexelni, de érdekel hogy mikre kell oda figyelni, hogy ne történjen baj.

Az exemmel beszélgettem és szerinte a megszakításos módszertől nem lehet terhes az ember, viszont ennek utána olvastam és az előváladéktól lehet terhes az ember.

Nos én ezzel a témával kapcsolatban igazából elég tudatlan vagyok és szeretném megtudnihogy mi hogyan működik.

Nem tiniktől várom a válaszokat, hanem felnőtt emberektől akik ténylegesen tudják mire kell figyelni és mit hogyan kell csinálni...

17/L



2018. okt. 18. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

A megszakítás nem védekezés. Ennyit jegyezz meg! Nem a pasid fog abortuszra menni vagy szülni.


Védekezz normálisan. A te korodban a gumi a legjobb. Jól használva nem szakad ki. Amelyik pasinak lekonyul gumiban, az nem férfi.

2018. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 A későbbiekben ezt szeretném elkerülni, azért szeretnék kérni egy kis felvilágosítást...
2018. okt. 18. 09:38
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
De igen, a megszakítástól is teherbe lehet esni! Egyrészt teljesen vèletlen is belekerülhet az előváladékba sperma, és ha pont akörül megèrik egy pete, megtermèkenyülhet. Ha a férfinak nagyon nagy az önuralma, ismeri a testét, sikerülhet, hogy mindig időben kihúzza, de akkor is megvan az esèly, hogy van az előváladèkban. Szóval ha biztosra akarsz menni, védekezni kell. Gumival pl.
2018. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

"a megszakításos módszertől nem lehet terhes az ember"

Pontosítsuk:a férfi nem lehet ettől terhes, a nő igen.

Nagy önfegyelmet igényel a férfitől, és ez keveseknek van. Csak azoknak jó, akik nem bánják, ha így besikeredik egy gyerek.

2018. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
A megszakítás egyenlő az orosz rulettel. Ha nem akarsz gyereket, nem jó megoldás. Használj gumit, az a biztos. Van a dobozában egy papír, hogy mikre kell figyelni, hogy kell felhelyezni. Értelmes embernek első olvasásra világos az egész.
2018. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban én is a gumit javaslom, főleg hogy ez az egyetlen ami véd a nemi betegségektől is és szinte bármelyik boltban kapható, könnyű beszerezni. Mindig legyen nálad így azt is elkerülöd, hogy ,,véletlen nincs a srácnál". Ne dőljön be annak, hogy majd időben kihúzza, az orosz rulett, vagy sikerül vagy nem, vagy van sperma az előváladékban vagy nincs... De egyet jegyezzem még nagyon jól: bármikor mondhatod azt, hogy itt és most te nem csinálod. Ha nem akar gumit húzni nyugodtan mondhatsz nemet, ha emiatt duzzog vagy elhagyta nem kár érte, akármennyire is szereted mert nem ,,vigyáz rád" egy nem kívánt terhesség leginkább téged érint, onnantól a te életed változik meg gyökeresen ha megtartott, ha elveteted akkor is. A táskádban mindig legyen óvszer, ha kellene.

De a pasiknál ami fontos, hogy jó méretet válasszanak, többféle van. Ha nagy rá könnyebben lecsúszik, ha kicsi akkor nagyobb az esély arra hogy kiszakad... De a legtöbb óvszer jó átlag méretre (elég rugalmasak).

2018. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha szeretnél kicsit többet informálódni ezekben a témákban youtubon keress rá egy csatornára, aminek a neve: hormonmentes. Nagyon sok témát boncolgatj Janka ami neked hasznos lehet, kezdve a ciklus megismerésétől, a szexuális tévhiteket át a védekezésig.
2018. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

#3 vagyok.

Mi egyèbként 8 évig megszakítással szexeltunk a barátommal, majd vőlegényemmel ès férjemmel. (Ugyanaz :)))

De csak onnantól, hogy nem bàntuk volna, ha bàrmikor becsúszik egy baba. Örültünk volna neki. De ha nem akartam volna, nem kockàztatok így!!!

Egyèbkènt sosem estem teherbe így, szóval nekünk bevâlt. Amikor gyereket szerettünk volna, ősszejött mindig egyből.

De a gyerekek után már nem merünk kockàztatni, ismét a jó öreg gumival fogunk védekezni.

2018. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
na, csak ne "öreg gumival" :D
2018. okt. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

*összejött


Na igen, egyszer csináltam öreg gumival, 18 voltam. Mentem is aztàn 72 órás tabièrt :(

2018. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!