Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg már babás vagyok,...

Ha esetleg már babás vagyok, akkor középidőben kell lennie peteérésgyanús fájdalomnak?

Figyelt kérdés

18-án csináltam egy tesztet (10-12-ig volt meg a "mensim",v mi volt az),és nagyon-nagyon-extra halvány kétcsíkos lett (párom is látta,szóval v vmi),de most kb.két napja görcsölget a hasam - most vagyok a 15.cn-on.Szóval ha a teszt tényleg kétcsíkos volt,akkor lehetséges,h most a peteérés környéki fájdalmat érzem,vagy ezekszerint nincs baba,és pém van?

Tegnap egyik pisilésemnél éreztem egy nyomást,és vmi nyálka lett a wc-ben,törlésnél is éreztem,h nagyon "csúszok"!Mi lehetett az?Pét jelző nyálka?

Köszi a segítséget.


2010. jún. 24. 13:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És ha pét jelző nyálka volt,akkor azt jelenti,h tegnap volt az ovum?De tegnap nem tudtunk együttlenni,ez baj?
2010. jún. 24. 13:21
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Ovu tesztet csináltál vagy terhestesztet? Ha babagyanús vagy akkor csinálj mégegy tesztet pár nap múlva, ha tényleg halvány volt a terhesteszt. A hasad ugyan görcsölhet ha peteérés van de nem fér össze a két dolog, hogy + a terhes teszt és várod az ovut. Előbb tutira bizonyosodj meg arról, hogy pozi e a terhesteszt.Persze terhesség alatt is görcsölhetsz de csak enyhén mert ha erősek a görcsök az nem jó. Mikor csináltad a tesztet?

2010. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Megint én. Valószínű ha nem olyan volt a mensid mint szokott és a terhesteszt pozi, hogy baba van. Nekem is sok nyálkám volt terhesen már az elejétől de ez mindenkinél más. Teszt és egy telefon a dokinak ha +. Írj, hogy mi lett.Drukkolok.
2010. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.18-án csináltam a tesztet,mert a mensim úgy jött,h szárazság közepette,semmi előjel nélkül (mellfájdalom,görcsölgetés,rosszullét,miegyéb),pedig előtte mindig megéreztem,akár a fájdalommal,akár a hüvely állapotából,mostmeg egyszercsak reggel megjött,és két és fél nap múlva már semmi.Utána is száraz voltam,mostanáig,tegnap éreztem egy kis csúszosságot,néha görcsölget a hasam.Mondjuk hajnalban olyan volt,mintha fel lettem volna fúvódva,és csavarta a beleimet,egészen a hasamaljáig leért a fájdalom,azt hittem hülyét kapok.De amúgy semmi vészes fájdalom nincs.Ezért gondoltam,h pé lehet.

Jövőhéten csinálok mégegy tesztet,aztán meglátjuk,de annyira nem merem,félek a csalódástól.Volt már nega tesztem,de ez más volt.Sokan mondják,h szellemcsík lehetett,ezért nem akarok tesztelni megint... :(

2010. jún. 24. 13:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ha nem akartok lecsúszni a dologról legyetek együtt de tesztet akkor is csinálj pár nap múlva. Mert a két nap mensi elég fura. Nekem is ez volt most. Két nap barnázás és mára lett sajnos mensi de felhívtam a védőnőt és azt mondta, ha elmúlt akkor érdemes tesztelni mert nincs mi bezavarja a tesztet.Neked ez lenne a legjobb és reggeli első pisiből.
2010. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most voltam pisilni,és - sok helyen olvastam - h a papíron kell megnézni milyen a nyák.Na most megint volt,átlátszó,és ki tudtam nyújtani.Akkor a pé? Ha igen,akkor ma kell együttlenni?

Amúgy fél éve próbálkozunk a babával,és esküszöm,h most tapasztaltam eddig ilyet.Volt egy kérdésem itt,h a peteérés kötelezően nyákos folyással jár e,mert én nem tapasztaltam eddig ilyet.Írtátok,h nem kötelező.De most tényleg ilyenem van. Akkor ez már jó jel? Ma kell együttlennünk? Iszom a málnalevélteát,lehet ez segített?!

Úgy izgulok,kérlek segítsetek mit csináljak.Köszi

2010. jún. 24. 14:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Igen akkor peteérés és ha jól tudom az azt követő 3 napon kell akciózni.Meg persze ma is. De most akkor nincs baba? mi van a halvány pozi teszttel? Ha baba van akkor is lehet folyásod, csak azért mert írtad, hogy nézted a tesztet.
2010. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet minél előbb, nehogy baj legyen!
2010. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért baj lehet? És mi?

Csak jövőhéten tudok csinálni másik tesztet.

Tegnap is kérdeztem páromat,h milyen halványkára emlékszik a teszten,és mutattam neki halvány pozi teszteket,mire mondta,h a miek halványabb volt. :( De tudom,h a halvány pozi is pozi.Nem tudom most mi van,van e baba v nincs.Annyira nem bízok már benne,de most ennek a folyásnak örülök... :)

Ha van folyás akkor van peteérés is,igaz?Vagy ez nem határoz,h kiszabadul e a pete,és megtermékenyíthető e?

2010. jún. 24. 15:05
 10/15 anonim ***** válasza:
jobb lenne ha utána olvasnál tudományos, okos helyeken..ugyanis a málnalevél teát csak szülés megindítására ajánlják mivel méhösszehúzódást okoz..a terhesség első hónapjaiban tilos!!
2010. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!