Talán az lennék?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, ezren tették fel ezt a kérdést, múlt éjjel talán mindet el is olvastam de nem tudom akkor sem eldönteni.


Párommal MINDIG védekezünk, óvszerrel. Viszont volt olyan, hogy a szervét dörzsölte az enyémhez, szóval a hüvelynél, és talán lehetett rajta előváladék, de utána húztunk óvszert és csak úgy tette be.


3-5 nap múlva kell megjönnie (5 lenne a hivatalos de mostanában 2 nappal korábban jött az utóbbi alkalmakkor)


2 napja óránként kell pisilnem, úgy hogy alig iszok. Viszont ez nem a pár cseppes így se, elég sok jön, na. egész hónapban néha fájdogált a hasam, volt hogy fájt a bimbóm is, most meg vannak PMS tünetek, mint ingerlékenység, hasfájás, a fejem is gyakrabban fáj és úgy néz ki megjelent egy halvány csík amit be is lehetne tudni terhességi csíknak, bár nem voltam még az, szóval nem vagyok benne biztos. Főleg, hogy elvileg ennek nem ilyen korán kéne megjelennie. Vettem egy gyorstesztet ijedtemben, de rájöttem hogy a nemvárt elmaradása napjától érdemes használni...


Rettenetesen stresszes időszakom van, ráadásul enyhe hipochondriám is van, szóval bizonyos tünetekre megvan az esély hogy bebeszéljem magamnak, de akkor is szeretném kikérni a véleményeteket. Szerintetek lehetek terhes, vagy csak teljesen rágörcsöltem erre egy amúgy is stresszes időszakban? Nem szeretném azt a választ kapni hogy 5 napon belül kiderül, mert nem tudok elvonatkoztatni a "mi van ha" gondolatától :(



2018. okt. 20. 10:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem ,hogy fel is vagyok puffadva, és refluxom van, viszont most amikor jóllaktam valamivel és ledőltem, többször is szúrt a mellkasom, gyomorszájam, amire volt már ugyan példa de egyáltalán nem jellemző
2018. okt. 20. 10:22
 2/8 anonim ***** válasza:
A "dörzsölgetéstől" még az életben soha senki sem esett teherbe.
2018. okt. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

Még rá is élvezhetne a párod a nemi szervedre, ha nem jut be a hüvelyedbe, akkor sem leszel terhes, nem hogy attól, hogy csak odadörzsölte!

2018. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően én is így vagyok vele, de ha volt rajta előváladék amit sikeresen odadörzsöltünk? Nulla? Inkább lennék most értelmi fogyatékos, mint terhes
2018. okt. 20. 10:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint odadörzsöltünk és mivel volt utána aktus bekerülhetett talán, ha volt rajta
2018. okt. 20. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem!Kizárt!
2018. okt. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább lennék most értelmi fogyatékos, mint terhes"

A kettő nem zárja ki egymást! Főleg, ha ilyeneket kérdezel....

2018. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire parázol, csinálj egy tesztet.
2018. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!