Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetséges terhesség?

Ez lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek. Csütörtökön hajnalban együtt voltunk a párommal és az együttlét után véreztem kicsit.

Pénteken éjszaka rosszul voltam, úgy néz ki vírust kaptam, hánytam, láz stb és még éjfél sem volt mikor elkezdtem vérezni. Azt gondoltam el fog állni, de egész nap tartott enyhén. Szombaton kellett volna jönnie a megvonásos vérzésemnek. Nekem mindig nagyon fáj és vagy 3 csomag betét is elmegy, most viszont szinte csak 4-5 darab betét ment el. Már alig van meg. Terhességet ez jelenthet szerintetek?


2018. okt. 22. 06:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a szervezeted szórakozik veled. Ilyen rövid időn belül képtelenség 😅
2018. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem minden megvonásos vérzés egyfotma. Ennyire ne bonyolítsd túl.
2018. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy már tablettával egy éve azon kívül meg 10 éve ugyan úgy volt meg csak most nem
2018. okt. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!