Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil terhességi teszt...

X epil terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Sokat olvasom itt az oldalon, hogy megbízhatatlna, ennek ellenére én szinte csak ezt a márkát használom, sosem volt álpozitív vagy szellemcsíkos.
2018. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Itt többen paanszkodtak


Nekem sosem ázott el, lett szellemcsíkos, száradási csíkos..


Amikor terhes voltam kimutatta a nemvárt menstruáció első napján.

2018. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem abszolút megbízható, sosem volt szellemcsíkos, 3x voltam terhes, mindig kimutatta màr koràbban is, nagyon halvàny csíkkal.

Hómező volt, amikor nem voltam terhes.

2018. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is abszolút megbízható volt, kétszer volt terhes, mindkétszer egyértelmű pozitív volt már pár nap késés után, ill. negatív, mikor nem volt baba, csak késett vagy mikor petefészek cisztám volt.

1x viszont hibás volt a teszt, nem jött elő a kontrollcsík, még szerencse, hogy a 2 db-os volt.

2018. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mind a kétszer jó volt, nem volt semmi hibája.
2018. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is megbízható volt.


Aki kivárja a késes plusz egy napot, annak szinte minden teszt egyertelmu eredményt ad.

2018. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rendben volt eddig. Én a nemvárt másnapján teszteltem, egyértelműen kimutatta.
2018. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!