Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszűnő hüvelyi fehér folyás...

Megszűnő hüvelyi fehér folyás lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Ha valakinek minden nap szokott lenni fehér folyása menzesz előtt és után is, lehet a terhesség korai tünete az, ha a folyás hirtelen abbamarad napokig?

2018. okt. 25. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk robotok. Nekem pl. totál össze-vissza van vagy épp nincs menzesz előtt. Teljesen tévútra vezethet ha valaki a folyását analizálva akar bármi konkrétra következtetni ugyanis önmagában ez nem jelent terhességet és az ellenkezőjét sem.
2018. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem venném jelnek sajnos. Nekem is furcsa volt a napokban, hogy szinte teljesen száraz lettem (nem szoktam a ciklus végén soha), most mégis megjött.
2018. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Párom 1x gumi nélkül rakta be 5 nappal ezelőtt, de csak fél percig volt bennem. Akkor se?
2018. okt. 25. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem jelent terhességet.

És 5 nap után még nincs terhesség. Majd csak eztán lesz, ha összejött a dolog. Tehát még tünetei sem lehetnek.

Viszont ha nem védekezel, akkor úgy lehetsz terhes! Talán előbb ezt kéne megtanulni és nem sze..elni!

2018. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!