Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik naptól kell számolni a...

Melyik naptól kell számolni a menstruáció kezdetét?

Figyelt kérdés

Ha menstruáció előtt kb. 3 nappal barna folyas van akkor annak a kezdetétől vagy akkor amelyik naptól piros vér jelenik meg?

Ovuláció kiszámolásához nagy segítség lenne.



2018. okt. 25. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Elenkpiros verzes az elso nap.


Viszont, a 3 napos barnazas hormonproblemara utal...

2018. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es az befolyasolja a teherbe esest?mit lshet csinalni ezzel kapcsolatban?utrogestan?
2018. okt. 25. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha amúgy sem vagy biztos a menstruáció kezdetében, számolgatás helyett lehet, hogy jobban járnál, ha hőgörbét vezetnél. Bár a tankönyv szerint az ovuláció 14 nappal van a menstruáció előtt, az én esetemben például csak 10-11 nap. És én is barnázok menstruáció előtt, mégis simán teherbe estem, szóval nem kell rögtön rosszra gondolni emiatt. Előbb lőjétek be az ovulációt, próbálkozzatok célzottan, és ha úgy sem jönne össze mondjuk fél év alatt, még mindig ráérsz kivizsgáltatni magad.
2018. okt. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem a barnazassal van a gond, hanem a 3 napos! barnazassal, ami hattereben sok minden allhat, de egy biztos, h nem egeszseges ciklusra utal, lehet segitene az utro, ha pogreszteronnal vannak gondok, de inkabb egy doki vizsgaljon ki.
2018. okt. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem mindig van 3 napos...valamikor aznap van csak amikir meg is jon...csak ebben a ciklusban sikerult 3 naposra..
2018. okt. 26. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!