Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Probaltatok a Clearblue nem...

Probaltatok a Clearblue nem vart elötti 6 nappal tesztet?! Mennyire lehet hinni az ilyen korai tesztnek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Soha életemben nem teszteltem késés előtt. Inkább utána hat nappal.
2018. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 nappal elotte? Szleptikus vagyok, mert az ugye tankonyv szerint 8 nappal van ovu utan. Ketlem, hogy barmilyen teszt is kepes ilyen koran kimutatni, hiszen lehet, hogy meg be sem agyazodik ennyi ido alatt. Sztem ez csak marketing duma.
2018. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam , azt kene kimutatnibami meg nincs is ! Inkabb varok ! Köszi
2018. okt. 26. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima tesztel teszteltem a nemvart elott 6 nappal es nekem nagyon halvany pozitiv lett. Jovo honapban megyek orvoshoz, akkora van idopontom. Termeszetesen azota van tobb eros pozitiv tesztem.
2018. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4/4 nos lehet akkor en is tesztelek hetvegen ! Remelem egy halvany pozitiv lessz nekem is! Es neked Gratulalok
2018. okt. 26. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

clearblueval teszteltem nemvárt előtt 3 nappal napközbeni pisiből. nagyon halvány pozitiv lett.


9 éves lesz márciusban az eredménye <3 <3

2018. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is teszteltem kettőt is clearblue-val és negatív lett. De késett egy hetet és nem voltam túl jól úgyhogy teszteltem más fajtával ujra (5X) és mind erős pozitív volt :)
2018. okt. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!