Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lesz pozitív az lh teszt?

Mikor lesz pozitív az lh teszt?

Figyelt kérdés
29-33 naposak a ciklusaim. A netes naptáram szerint vasárnap lesz ovum. 12. naptól tesztelgetek de csak egy nagyon halvány 2. csík van. Túl hamar kedtem el tesztelni? Vagy legyek türelmesebb? Most használok először ilyen tesztet.

2018. okt. 26. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen érzékenységü a teszt? Mert pl nekem a 25ös soha nem volt pozitív, a 10es az egyértelműen mutatja.

Nekem volt hogy a 20. napon lett pozitív.

2018. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25öst tudtam csak beszerezni
2018. okt. 26. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, a 16 napon lett először pozitiv. Ennek az lh tesztnek az az átka hogy sajnos nem egy tesztből fogod tudni megmondani hogy pozitiv volt e. Nekem három napon keresztül egymás után mind kettőcsíkos lett, annyit tudtunk tenni, hogy mind a három napon együtt voltunk. Mert csak az harmadik negyedik tesztelésnél derült ki hogy melyik volt a legerősebb.

És az egy nagy hülyeség hogy csak az pozitiv ami olyan erős mint a kontrol csík ezt is embere és tesztje válogatja. Én hiába vártam volna hogy egyforma legyen akkor most nem lakna a pocakomban a kislányom. Sok sikert kívánok. :)

2018. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!