Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, hogy álterhes vagyok....

Félek, hogy álterhes vagyok. Mit tegyek most? Elképzelhető, hogy beképzelem a terhességet, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve!Már egy jóideje úgy érzem hogy terhes vagyok,de félek hogy a képzeletem játszik velem!Mindig úgy érzem "mindjárt megjön"De félek!Ha álterhes vagyok.Akkor mit tudok tenni?Vagy mit kéne tennem?Már játszok a gondolattal,hogy nem vagyok az,és próbálok megnyugodni!De mi a teendőm?Szeretném a babát, de egyenlőre az se biztos hogy beképzelem!Mit tegyek most?
2007. dec. 3. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok aki kérdezett!Egyépként a várható mensim dec.6-án lesz!Ezért jövőhéten hétvégén tesztelek ha semmi nem jelentkezik!Köszönöm mindenkinek!
2007. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz tenni, mint vársz, és ha nem jön meg, 4-5 nap után csinálsz tesztet és elmész orvoshoz.

Hidd el, sokkal jobban jársz, he nem görcsölsz rajta.Hamarabb sikerülni fog a baba.

2007. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a mensesednek már meg kellett volna jönnie, akkor először vegyél egy tesztet, ha az pozitív, akkor irány a nőgyógyász. Ha még nem kellett megjönnie, akkor szerintem még korai minden, mert elképzelhető, hogy sem a doki, sem a teszt nem tud megnyugtató választ adni. Kitartás, drukkolok!
2007. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nyugodj meg, ha nagyon szeretnél már babát, összejön, de nem úgy, hogy görcsölsz rajta! Hidd el, sokkal nagyobb az esetleges csalódás, ha ennyire belehajtod magad! Várd meg a "Mikulást" és pár nap késés után csinálj tesztet. Drukkolok!
2007. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj dec. 8-án. Akkor már majdnem tuti a tuti.
2007. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!