Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérje szerű bővebb...

Tojásfehérje szerű bővebb folyás az csak peteéréskor van ugye? A mensi előtti nem olyan?

Figyelt kérdés
Missed ab. -om volt 6 hete és a mensit várnám, de nem jön, viszont pár napja ilyen tojásfehérjés folyásom van. Arra gondolok, hogy most lehet pé. -m, akkor viszont csak két hét mulva számitsak mensire?
2010. jún. 25. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé kiszámíthatatlan, hogy mikor jön meg, de sztem inkább peteérésed lesz. Nekem eü küretem volt, de az előző mensihez képest ugyanúgy megjött a mensi.
2010. jún. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül a peteeresre utal, nekem mezszeszt jelzett.

2010. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de.állítólag menses előtt 1-2 nappal is tojásfehérje szerű vagy vizes
2010. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok az ellenpélda..amikor babás voltam akkor nekem olyan volt beágyazódás körül mint peteéréskor..kb három napig..tojáfehérjés és még nyújtható is volt...azt hittem kaptam egy extra petét ismét..de nem...egy babó lett belőle.
2010. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem remélem mensi lesz,vagy pé.legyen mert baba az még nem lehet.
2010. jún. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!