Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tüszőrepedés előtt pár...

Ha tüszőrepedés előtt pár nappal vagyunk együtt ugyan annyi az esély mint trepedéskor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 11:10
 1/5 A kérdező kommentje:
2x is volt már így, de nem sikerült a baba. Ugye nem kell még ettől semmi rosszra gondolni? Nem tudom miért, de nagyon félek hogy majd később sem sikerül :(.
2010. jún. 25. 11:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem,nem kell rágörcsölni.Legyetek együtt,amikor jol esik.Teherbe eshetsz,bármikor.Ha nagyon rákészülsz,akkor tuti,hogy nem jön össze.Hidd el tapasztalat.Én 3 évig folyton számoltam,höméröztem stb.Semmi nem történt.feladtam és láss csodát a második honapban terhes lettem.
2010. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Előbb utóbb úgyis sikerülnie kell, igaz? Kevés olyan pár van akinek nem jön össze egyáltalán?
2010. jún. 25. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok pár van akinek nehezen és évek múlva jön csak össze...ha tüszőrepi előtt vagytok együtt akkor is sikerülhet mivel a spermák elég sokáig életben maradnak pár napig..gondold csak el egy egészséges párnak ha a megfelelő pillanatban vannak együtt akkor is csak kb 30 százalék az esélye, hogy összejön...sajna ez van..szerintem tüszőrepi előtt és tüszőrepi napján is próbálkozni kéne..állítólag aznap amikor leesik a hőmérsékleted reggel akkor reped meg a tüsző..na azt a napot nem érdemes kihagyni..sok sikert.
2010. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2010. jún. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!