Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek fölösleges aggódno...

Szerintetek fölösleges aggódnom? (19L)

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk a barátommal, de az aktus végén leesett a gumi, és nem tudjuk, hogy a hüvelyemhez folyt e anyag vagy sem, így vettem be esemény utáni tablettát (ellaOne).. másnap megjött a menstruációm és mind a 6 napon keresztül megvolt. Csináltam tesztet (szappan+vizelet/ cukor+vizelet/ x-Epil) a menstruációm után 3 napra, negatívett lett mind a három. Csináltam még 14 napra rá egy korházi tesztet is és egy cukor+vizelet tesztet, azok is negatívak lettek.

A menstruációmnak 9.-én kellene megjönnie, de félek, hogy késik és bajom lehet.


2018. nov. 5. 19:26
 1/9 anonim válasza:
100%
Reggel még 17 éves voltál. Egyébként valószínűleg nem vagy terhes.
2018. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Mivel a6 esemény utáni tabletta nagy hormon tartalmú így könnyen felboríthatja a ciklust. De ha attól még nyugszol csinálj megy egy x epil vagy carl blue vagy expert tesztet.
2018. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg. Clear blue * teli javított bocsanat
2018. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minek írtad ki megint ezt a kérdést?!


Nem valószínűleg nem vagy terhes. Ellenben a házi “tesztek”nek ne nagyon higyj...

2018. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, marhára feleslegesen aggódsz, ráadásul hülye is vagy. főleg bioszból.
2018. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát te aztán jól elszórakoztatod magad a mindennapokban, nem vagy terhes.
2018. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vajon az agyadat mire használod?!
2018. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mi az a szappan/cukor+vizelet

Azt h kell elkepzelni?😀

2018. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan azt hiszed ha rápisálsz a cukorra vagy a szappanra abból kiderül hogy terhes vagy e? Ennyi ésszel hogy tudsz élni,te magad vagy egy biologiai csoda.
2018. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!