Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ‘problemam’ az lenne, hogy...

A ‘problemam’ az lenne, hogy 7. -dpo-tol 10. Dpo -ig minden nap 1 szer ( volt egyik napon 2szer) torlesnel ici-pici sotetbarna folt, neha vekony, hosszabb szalakkal benne, olyan fur folt volt. Lehetett ez beagyazodastol?

Figyelt kérdés
Csinaltam tesztet de negativ lett. Ma vagyok a 11. Dpo-n, ma mar semmi ilyen nem volt, viszont hanyinger ma mar nagyon . Volt valaki kozuletek igy aki tobb napig barnazott a beagyazodastol?Koszonom a valaszokat
2018. nov. 5. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Olyan is van igen. Nekem is volt egyik terhessegnel. Masiknal meg nem.

Majd tesztelj 1-2 nap mulva

2018. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindig van, rá kb 4-5 napra megjön. Sose voltam terhes.

Az a baj hogy a mensinek és a terhességnek ilyen korán szinte ugyanaz a tűnete. Illetve terhestünetet nagyon kevesen éreznek már ilyen korán, mivel kb még csak most fejeződik be a beágyazós (annak 10-12 nap kell!). Nem tudjuk megmondani. Sajnos.


Persze kèrdező, reménykedhetsz, de ne éldd bele magad nagyon. Majd ha késik a vérzés utána 1-2 nappal tesztelhetsz, hogy biztosra menj.


A legjobbakat!

2018. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) ma azt hittem meg is jott , (12. Dpo )es tobb lett a wc papiron, fajt a hasam is aztan megint semmi.. nekem is fura mert meg nem voltam ilyen helyzetben , ha tenyleg nem jonne meg akkor tesztelek . Koszonom megegyszer
2018. nov. 6. 14:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Most mar azt mondom meg fog jonni, bar meg a betetre nem folyik ki, de mar pisileskor latni hogy kezdodik lassan az igazi verzes
2018. nov. 7. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!