Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki a miskolci Erzsébe...

Járt valaki a miskolci Erzsébet fürdő klinikára?

Figyelt kérdés
A kollegám 4 év után sikeresen teherbeesett miután ajánlották neki hogy ide jöjjön el és keresse fel dr. Szalmás Attilát. 3 hónap allatt sikerűlt is pedig már mindenféle orvoshoz járt és nem segítettek neki :( Esetleg még valaki akinek sikertörténete van?

2018. nov. 11. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
En Attilahoz jartam, nagyon jofej szuper doki! Imadom :) Legjobb valasztas!
2018. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál :)
2018. nov. 11. 10:40
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Az én orvosom Dr Berkő, egyszerűen imádom. Nagyon nyugodt, segítőkész, bármit kérdezhetek tőle. Mi babát tervezünk, azt még nem tudom, hogy szülést vállal-e, de nekünk még ez a kérdés nem aktuális sajnos. Ha magán nőgyógyászt keresel, csakis ajánlani tudom őket. Nyugodt környezet, jó orvosok, kedves, segítőkész személyzet. Minden forintot megér!
2018. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Én a férjemmel szexeltem, nekem ő segített teherbe esni.
2018. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért kell ilyen bunkónak lenni utólsó.... Mintha nem tudnám hogy a szexből lesz a gyerek...
2018. nov. 11. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Én majdnem félidőig jártam Szalmás doktorhoz. Nekem nem vált be, kérdéseimre nem nagyon válaszolt, 16 hetesen mikor a házi orvosi ügyeletet megjárva mentem hozzá, olyan hangnemet ütött meg, hogy szinte sirva jöttem ki.

Ami nekem pozitív volt, hogy soha nem kellett órákat várnom. Hívtak amikor időpontom volt. Előtte Szemán doktorhoz jártam, ő alapos volt, de modora nyers és volt, hogy másfél órát váratott, annyira szeretett feleslegesen beszélni.

De csak a pontosság amit Szalmás doktor mellett fel tudok hozni.

2018. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Azzal ugye tisztában vagy, hogy az Erzsébet Fürdő nem klinika és ha valami gondod van hétvégén, ünnepnapon, rendelési időn kívül, vagy fekvőbeteg ellátásra van szükséged, akkor nem fordulhatsz hozzájuk, elérhetetlenek.

Unokatesóm járt más szakrendelésre az Erzsébetre, időpontra tényleg pontosak voltak (annyi pénzért lehettek is), de másban téves infókat adtak neki és sok pénzt bukott rajta, ráadásul a gondját se oldották meg végül (behívta az orvos a kórházba ambuláns műtétre adott időpontra és ott derült ki, hogy egyáltalán nincs benne a műtéti listában, az orvos persze elérhetetlen volt és az Erzsébet Fürdőben sem adtak felvilágosítást, hogy hogyan, vagy mikor lehetne elérni. Az orvos azóta is ott dolgozik az Erzsébetben)

2018. nov. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve tetted fel a kérdést.

Elmentél dr Szalmáshoz az Erzsébet F-be?

Sikerült teherbe esned?

2019. máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Munkatársnőm járt oda, nem ajánlja.
2021. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elmentél végül? Sikerült a baba?
2021. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!