Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esély terhességre?

Lehet esély terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy biztosat csak orvos tud mondani de még sokára van időpontom.

Sosem volt rendszeres a menzeszem, de minden hónapban volt. Szeptember 4-8-ig volt meg, 14,15,16.-dikán voltunk együtt, azóta nem jött meg. Októberben is többször voltunk együtt (21,22,23). Ma is csináltam tesztet, negatív lett. Van még bármi esély arra hogy mégis sikerült teherbe esnem?



2018. nov. 12. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Míg nem jön meg, igen van esély. Lehet később fogant azért negatív még. 2 naponta tesztelj.
2018. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Ha 23-ához hozzáadunk még 4-et,mert nagyjából eddig életképesek benned a spermiumok,akkor is ma van a 17.nap az esetleges megtermékenyülés után.A beágyazódás "legrosszabb" esetben is 14 nap,de az érzékenyebb tesztek már a 9-10 napon is halvány pozitívat mutatnak.Ebből kiindulva,én nem látok esélyt a terhességre.
2018. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!