Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmmel belemelegedtünk a...

Barátnőmmel belemelegedtünk a dologba és ráfeküdtem rajta volt gatya rajtam nem. Egymásnak kézzel csináltuk és lehetséges, hogy maradt az ujjamon előváladék és megeshet, hogy belekerült a hüvelybe maximum 1 centire. Teherbe lehet e vajon esni ettől?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom lógtál 8-ban a bioszokról...

De amúgy ha ilyen mélyen járatlan vagy a dolgokban, minek fogsz neki?

Amúgy hogy lehetne?

Vagy ez csak kamu kérdés?

2008. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés.Valamikor mindent elkell kezdeni és azér kérdezem mert nagyon egvagyunk iedve mer mindenhol azt hallani, hogy akár előváladéktól is teherbe is lehe esni.
2008. nov. 5. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy olyan közel lett volna a nemi szervetek egymáshoz hogy teherbeesen a barátnőd szerintem tuti hogy nem terhes a barátnőd ne izguljatok ilyenen csak arra vigyázz hogy az ujjad ne legyen előváladékos és hogy ne érintsd közvetlen a a hüvelynyílásához a péniszed és akkor hidd el nem lesz semmi baj :) az elején én is paráztam kb mint ti de majd egy idő után ti is rájöttök hogy feleslegesen izgultatok ilyeneken :)
2008. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató :) . Csak az a probléma , hogy megeshet ,hogy előváladékos volt az ujjam..
2008. nov. 5. 23:46
 5/8 anonim válasza:
Basszus még ha gumi nélkül dugod akkor sem lesz minden alkalommal gyerek, nem hogy így.
2008. nov. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De attólmég előfordulhat ezis.
2008. nov. 6. 07:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gáz ettől. De jól teszitek, hogy óvatosak vagytok - csak a túlzott aggodalom e ne rontsa az együttléteket! (És mindig legyen Nálatok óvszer, arra az esetre, ha még jobban "elfajulnának" a dolgok! Sose lehet tudni.)
2008. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek megjött ma , igaz 5 napos késéssel de megnyugodtunk :). Mostantól nagyon oda figyelünk.
2008. nov. 6. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!