Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? Többi lent!

Tudnátok segíteni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ovu teszttel követem a peteérésemet (nem teherbeesés szempontjából), tegnap erős pozi volt ma már nagyon halvány a masodik csík.

Mi párommal vasárnap voltunk együtt és elment, nem mostanra szamítottam az ovumat.

Féljek hogy “jó időben” ment el? :/ Köszi a valaszokat!!!!



2018. nov. 20. 19:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Viszont vasárnap még nem olyan volt a teszt hogy kikövetkeztessem másnap pozi lesz. Azért is voltunk együtt
2018. nov. 20. 19:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon aggódnék, ha a helyedben lennék, én pl. pozi ovu teszt előtt három nappal voltam együtt a férjemmel, és most várandós vagyok, de mi terveztük. Lh tesztet nem lehet fogamzásgátlásra használni, csak utólag megállapítani, hogy volt-e ovud (pontosabban lh csúcsod).
2018. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek a babátokhoz!

Vezetek hőgörbét is, tegnap leesett a hőm viszont ma nem tudtam reggel megmérni mert nem otthon aludtam.

2018. nov. 20. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég jó időben sikerült, igen. Az lh teszt és a hőmérőzés csak akkor használható fogamzásgátlás, ha az ovuláció UTÁN vagytok együtt, előtte start sem ér. A spermiumok akár 5 napig is élnek, a részt még csak egy-két nappal előtte mutatja, a görbe meg csak utólag. Esemény utánit megérne a dolog, ha nem akartok gyereket.
2018. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Részt = teszt. Hülye autocorrect.
2018. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen esemeny utani van ami most is hat? Ugye mar kedd es vasarnap tortent
2018. nov. 20. 21:03
 7/11 A kérdező kommentje:
Viszont olyan termekeny atlatszos folyasom nem volt
2018. nov. 20. 21:07
 8/11 A kérdező kommentje:
sőt semmilyen folyás sem
2018. nov. 20. 21:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már semmilyen esemény utáni nincs.

Mostmár csak a szerencsében bízhatsz hogy nem lesz baba.

2018. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem,ha nem akartok babát akkor legalább megszakítással védekezzetek... Ne egy hülye ovu tesztnek higgyél. Mindenesetre remélem minden úgy alakul,ahogy szeretnéd 🙂
2018. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!