Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mos mi lehet? Lent többi 19/L

Ez mos mi lehet? Lent többi 19/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

November 7-én jött meg a menstruációm átlagosan 29 naposak a ciklusaim de volt már 24-34 napos is.

Most ahogy hazaértem elmentem wcre és kicsit barnás piros volt a bugyin de csak annyi.. (olyan mint amikor megjön előtte szokott lenni) hasam feszít,görcsöl picit.

Megfog újra jönni vagy ez mi lehet ???? Segitsetek kicsit megijedtem. Párommal előzőhéten szombat-vasárnap voltunk együtt csak.


2018. nov. 24. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Hőmet mérem, mai napon is fent volt
2018. nov. 24. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen még lehet hogy a hormonok játszanak Veled. Szerintem nemsokára ki fog derülni, hogy várandós vagy vagy ismét megjött. Bár ha múlt hétvégén voltatok együtt annak még nem lenne tünete. Tervezitek a babát? Vagy miért méred a hődet?
2018. nov. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az előtt pedig 10-én voltunk együtt amikor elmult a mensim.

Nem tervezünk még babát, a hőmet csak azért mérem hogy kiismerjem a termékenységem/mikor vannak azok a napok.

Sosem volt még ilyenem, ezért is ijedtem meg.

Dokinál előző hónapba jártam mindent rendben talált hálistennek.

Azért is irtam ide ki mert nem tudtam hova tenni hogy ez micsoda..

2018. nov. 24. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel nem terhesség, annak eleve nem a plusz menzesz a tünete, vegyél majd tesztet a biztonság kedvéért.
2018. nov. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Barnázás volt ez csak inkább
2018. nov. 24. 21:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!