Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty túlstimulált,21-28....

Closty túlstimulált,21-28. cnap között nem mértem hőt, de a kettő között valamikor megemelkedett. Mikorra "ne várjam" a mensit? Reménykedhetek, vagy túlstimuláció mellett jobb, ha nem?

Figyelt kérdés
31.cn-on vagyok. Napi 1 Clostylbegyt tablettát szedtem az 5.cn-tól 5napig. 8-14cn "tankönyvbe illő" tojcsim volt, ami következő naptól megszünt, pár nappal később krémes lett máig. 14napon hőm leesett, de Uh-n megállapították, hogy mindkét petefészek túlstimulált, 17mm domináns tüsző, nyálkahártya 3mm. 21napig hőm nem emelkedett 36,8(utána elkeseredettségemben+óraátálltás miatt abbahagytam a hőmérést), orvos vizsgálat nélkül javasolta, várjuk meg a mensimet, utána újra UH, nem maradt-e ciszta. Mensim eddig se volt pontos: 20-34naposak. Nem akarok újabb tesztet pazarolni, ha reménytelen, de bizonytalan vagyok.
2008. nov. 6. 12:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és négy napja újra mérem, most 37,2.
2008. nov. 6. 12:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lassan tesztelhetsz, mert a closty általában ha használ akkor 29-30 napos ciklusokat csinál.

Már szerintem meg kellene jönnie, hacsak a tüsző nem tokosodott be, akkor pedig ott egy újab ciszta, de azzal meg kell várnod az uh-t. Amúgy ha kiváncsi vagy csak egy teszt segíthet , hogy megtudd van -e eredmény.

2008. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hőd nagyon jó, de az a 3 mm-es nyálkahártya nem túl vastag. Bár a closti mellékhatása, hogy elvéknyítja..
2008. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseriteni, de az érett tüszönek 20-22 mm-nek kell lennie, és a méhnyálkahártya is vékony. De tudod a remény hal meg utoljára.
2008. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Igazság szerint én is úgy ítéltem meg, hogy nem jók az eredményeim, és gyanítom, hogy ciszta lett. De a 37,2 után elkezdtem kombinálni, hátha később volt pém... Mindegy, holnap azért csinálok egy tesztet.
2008. nov. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!