Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom sajnos mikor volt...

Nem tudom sajnos mikor volt az ovilációm, örülnénk nagyon egy kistestvérnek, de nem terveztük a babát. Szerintetek ez pozitív teszt? Www.Kepfeltoltes .eu/view. PhpFilename=37720F3DD2C_EC94_4B4C_A42. jpeg

Figyelt kérdés
3-4 napja kellett volna megjönnie, egyenlőre semmi tünetem nincs a mensit illetően, de egy hete nagyobb a mellem és jobban kívánom az édességet mint eddig. Első gyermekemnél is megéreztem, hogy terhes vagyok most is érzem de lehet csak bebeszélem. Ezt a tesztet 1 napja csináltam, ma pedig egy negatív x epil tesztcsíkot. Szerintetek ez lehet terhesség jele? Kérlek másoljátok be a linket, mert egybe nem engedélyezte ide linkelni. Tettem oda egy szóközt.

2018. dec. 3. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Válaszban linkeld a kepet

Ki másoltam de így nem nyitja meg

2018. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs kèp
2018. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
varjuk a linket ... :)
2018. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem látom a képet, hiába vettem ki a szóközöket. Másold be válaszként! :)
2018. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!