Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. Dpo-on reggeli vizeletből,...

10. Dpo-on reggeli vizeletből, látjátok ti is a 2. Csíkot?

Figyelt kérdés

Élőben jobban látszik, de nem vagyok benne biztos hogy ez rózsaszín illetve hogy ilyenkor már tenyleg kimutatná e egy 25 ös teszt.


[link]



2018. dec. 4. 12:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Van egy 2 éves fiúnk, ő 3 év alatt sikerült. Júniusban elsőre terhes lettem de sajnos beteg volt a pici így 13 hetesen megszakítottak a terhességet. :(

Ez most az első ciklusom próbálokozással.

2018. dec. 4. 14:27
 12/22 anonim ***** válasza:
Sajnàlom :( remèljük most minden rendben lesz ès persze a teszted is erősödik :)
2018. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én is látom. :)
2018. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap(11.dpo) csinaltam egy 10 es tesztet is. Most kb ugyanott vagyok ahol elkezdtem mert egyszerűen nem tudom hogy ez a csík helye vagy csík. Fénykép előtt szétszedtem mert elfelejtettem fotozni.Aztán megpróbáltam újra összerakni hogy latszodjon, így kicsit elcsúszott. Mit gondoltok az csík vagy csak a helye?

Hozzáteszem hogy először negatív lett majd 5 perc után jött ki. A leírásban 3 perc várakozást írnak és hogy 10 perc után nem értékelhető.


[link]


[link]

2018. dec. 6. 11:19
 15/22 anonim ***** válasza:
Jò lesz az. Lègy türelemmel ès ne izgulj. Ez egy nagyon jò teszt. Szerintem halkan gratulàlhatok :) 2 nap mùlva tesztelj ùjra ès akkor màr biztosan erősebb lesz 😗
2018. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív. Én ugyanúgy vagyok mint te. Van egy kétévesem áprilisban terhes lettem majd májusban elhalt a baba 🙁. Szombaton teszteltem egy negatívat ami estére nagyon halvány pozi lett (11dpo). Masnap reggel újrahasználtam a tesztem ami erősebb lett, este csináltam egy predictort és az is halvány pozi lett. Tegnap este és ma reggel szép pozitív tesztjeim lettek. Nagyon drukkolok!
2018. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Dejó gratulálok neked.😊

Megkerdezhetem hogy bogy érted hogy ujrahasznaltad a teszted?

2018. dec. 6. 17:03
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát úgy h oda ahol a t csík lenne oda csepegtettem újra a reggeli vizeletbőlt. Sokan ezt lehurrogják, mert h mutathat fals pozitívat. Nekem amúgy is pozi volt és kíváncsi voltam h erősödik e. Szét szedtem a kazettas tesztet csepentettem rá és erősebb lett, igaz nem tulajdonítottam ennek döntő jelentést, mert este csináltam egy predictort, de működött 😀.
2018. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ilyenről még n3m hallottam. De én biztos nem próbálom ki mert ígyis kezdem magam mániákus tesztelőnek érezni.. 😅 Holnap veshek egy digitalia clear bluet :) Az mindkét terhességemnél megmondta a tutit. :)
2018. dec. 7. 00:42
 20/22 A kérdező kommentje:
Ezt sikerült gyönyörűen leírjam..
2018. dec. 7. 00:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!