Egy kérdés kérdése:

Kinek van még így?

Figyelt kérdés
29 napos a ciklusom és a mensi utolsó napjától számolva a 8-9 napon van peteérésem. Kinek van még így mint nekem? Mennyire könnyű volt a teherbeesés?
2018. dec. 9. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ó, akkor ne izgasd magad.

Nem tudom az életkorod esetleg szorít-e, de ha nem, akkor egy évig szerelmeskedjetek amikor jól esik.

Egészséges párnál 85 a Pearl index, vagyis 100 nőből 85 egy éven belül teherbe esik ha nincs védekezés és átlagos mennyiségű az együttlét.

Egy év után szokták javasolni a kivizsgálást mindkét félnél, ha nem jön addig össze.

2018. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az LH teszt a hormonváltozást mutatja, hogy megrepedt-e a tüsző, azt nem.

De nekem csak a hőmérőzéssel van tapasztalatom.

2018. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem. A hőmérözést hogyan kell csinálni? Mert ahhoz nincs tapasztalatom. Köszönöm szépen a válaszokat
2018. dec. 10. 04:38
 14/14 anonim ***** válasza:

Én egy négy alkalmas tanfolyamon sajátítottam el a módszert. Nem nehéz különösebben, de sok apróságra kell figyelni.

Vannak internetes oldalak, amik keírják, és vannak hozzá appok is most már, ahol egyszerűen vezetheted. Keress rá.

2018. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!