Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok rajta valamit?

Ti láttok rajta valamit?

Figyelt kérdés

Ma van a nemvart napja , 2 nappal ezelőtt predictor early tesztem halvány pozitív volt. A mai tesztem nem első vizelet és sajnos csak most vettem észre hogy 25os a teszt.


[link]


2018. dec. 10. 13:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem látom.
2018. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
vszinu ezért nem látni semmit, 10 es teszt kéne és reggeli első pisi..
2018. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Ez negatív.

Egyébként nem számít, hogy 25-ös a teszt ha volt már egy halvány pozitív teszted. Nekem a nemvárt napján egy reggeli pozi 10-es teszt után, este sok folyadék után a 25.-ös is pozitív volt.

Ha terhes vagy akkor pozitív ha nem, akkor negatív. Nem olyan bonyolult ez.

2018. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én latok rajta valamit lehet képen nem látszik úgy szerintem száradási csik lesz csak .
2018. dec. 10. 13:30
 5/21 A kérdező kommentje:
10es tesztet akartam csinálni, úgy is kértem a gyógyszertárba és mikor megcsináltam a tesztet akkor láttam hogy 25os ...... 2 napja délutáni lett 2 csikos érzékennyel
2018. dec. 10. 13:31
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

2 nap alatt kellett volna már annyi hcg-nek termelődnie, hogy a 25-ös is gond nélkül kimutassa.

Ha szerinted élőben halványan látszódik valami, akkor reggel ismételd meg újra.

2018. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Negatív
2018. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Negatív
2018. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Sajnos nem akarlak elkeseríteni, de én is jártam így.:( 4 nappal menstruáció előtt teszteltem, mert éreztem hogy van valami, a melleim majd szét durrantak. Halvány + lett, de 3 nappal később csináltam tesztet és az már negatív volt. Meg is jött a bajom rendesen. Ezt hívják korai vetélésnek.:( Én azért szurkolok neked! Pontosan ezért most biztosra mentem, vártam majdnem 2 hetes késést. Annyiszor csalódtam, hogy már féltem a tesztektől...
2018. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igen én is ezert teszteltem mert kb 3 napja annyira fájnak a melleim főleg estenként hogy sírni tudnék, ha lehajolok könnybe van a szemem annyira fáj . Érintésre is extra érzékeny viszont csak oldalt , feküdni se tudok hogy borzasztó tényleg. De most estétől szaladok 10percenkent wcre mintha megjönne. Reggel megcsinálom a másik tesztet de a mindjárt megjön erzes pont olyan mint szokott lenni úgy h nem sok reményt fűzök hozza :(
2018. dec. 11. 01:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!