Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vegyek tesztet vagy várjak?

Vegyek tesztet vagy várjak?

Figyelt kérdés

November 25. -én jött meg utoljára azóta voltam együtt jó párszor a párommal. De a fogamzásgátlót pedig kicsit össze vissza szedtem vagyis ki hagytam több mint egy hetet hogy majd abba hagyom végül újra szedtem és múlt hét előtt hagytam abba és azután is voltam együtt a párommal

Nem jön meg és görcsöl, szúr mindkét oldalt a petefészeknél


2018. dec. 27. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodalkozz. Ossze vissza szeded a hormonnal telepukkasztott gyogyszert. Ne csodalkozz hogy nem jon meg, faj mindened. Vehetsz tesztet lehet hogy terhes vagy ha ilyen kuszan szedted, de jobb ha nem jatszol igy vele hogy egy hetig szeded egy hetig nem.
2018. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
November 25-én megvonásos vérzésed volt,ami nem menstruáció.Nem hinném,hogy terhes vagy,de kérdezgetés helyett egyszerűbb lett volna venni egy tesztet,na meg persze nem össze-vissza szedni a mesterséges hormonokat.
2018. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de november 25-én volt rendes menstruációm utoljára és h közbe abba hagytam a gyógyszert akkor volt megvonásos vérzés
2018. dec. 27. 23:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor most a szervezeted csodalatosan bezavarodott. Fogalmam nincs hogy igy hogyan tervezitek a gyereket, ha tervezitek. Ha tervezed hagyd abba vegleg a gyogyszert es varj nehany honapot (orvosok javasoljak) ha nem tervezed akkor meg szedd normalisan.
2018. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!