Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lettem fiatalon? 17/L

Terhes lettem fiatalon? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne hogy kik voltak hasonló helyzetben, mégis boldogok, és vállalták a babát? Miért ítélik el egyből azt aki fiatalon vállal be babát?

Anno ez normális volt most meg kinéznek kb mindenhonnan ha az ember várandós fiatalon!

Miért ennyire elítélő a világ? Te mit gondolsz erről?

Ui.: Nem anyám nyakára szülöm az ikreket.



2018. dec. 28. 12:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
82%
Nem anyád nyakára, de nyilván nem is te fogod eltartani magad...
2018. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
68%
Ki tart el ? A gazdag pasid ? Es ha otthagy ?
2018. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Nem látom hogy a kérdésre kaptam volna választ! Pont erről beszélek :)
2018. dec. 28. 12:26
 4/49 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de azért néznek furán, mert kis taknyos 17 éves vagy, érettségi, szakma nélkül. Ha lelép az apuka mi a francból tartasz majd el 2 gyereket? Agyilag se tart ott egy 17 éves, hogy szüljön. Ennyi idősen javában bulikáztam, meg tanultam, a szexet is csak ekkor kezdtem el, nemhogy terhes legyek. Régen a nők nem dolgoztak, az volt a dolguk, hogy szüljenek és ellássák a családot, háztartást. Szerinted nem változott azóta egy csöppet a világ? Felesleges a régi dolgokkal összehasonlítani a mait.
2018. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
78%
Igen ezért az elítéles, mert jön a kérdés, hogy miből tartld el és ha a férjed tart el aki lelép mi lesz a babákkal? Meg óriási felelősség...és sajnos nem találkoztam olyan 17 éves lánnyal, akire azt mondtam volna, hogy bizony neki már baba kellene.Magamra visszagondolva sem. Nem lesz egy sétagalopp meg cukormáz minden. De persze a te életed ezt neked kell tudni
2018. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
67%

Anyu 2 hónapnyi ismeretség után 16 évesen esett teherbe velem 38 évvel ezelőtt. Nos lett még 3 tesóm,de 30 év után mégis elváltak. Mai napig nem értem miért kellett akkor 4 gyerek. Nem a fiatalon szüléssel van a baj szerintem. Nem ismerik eléggé meg egymást és mikor jön a gyerek jönnek a gondok is. Nincs problémamegoldás és egyik fél sem enged, csak a maga igazát hajtja. Sok év(6év)után mertem bevállalni én is a fiamat, mert nem volt jó családmodell előttem, pedig mindig fiatal anyuka akartam lenni. Most meg már nem akar jönni a kistesó, mert lassan lejár a biológiai órám.

Ha megfelelő háttérrel rendelkezel, segítőkész szülők és szerető kedves, legyél nagyon boldog és ne törődj vele ki mit mond. Amúgy az emberek inkább irígységből gonoszak.

Sok boldogságot!

2018. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Nemsokára 18 leszek, 2 éve lassan dolgozok suli mellett, estin folytatom és idén érettségizem!

Apuka is dolgozik, nem taknyos 10 évesről van szó. De egy ismeretlen kérdezős oldalon nem is akarok bizonygatni.


Kitudja mikor adott volna meg újra az élet ikrekkel. Ja és kor alapján nem lehet érettséghez kötni az illetőt. Valaki felfogása 40 évesen sem ér fel néha

2018. dec. 28. 12:33
 8/49 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Nagyon drukkolok hogy mihamarabb sikerüljön az a kistesó!!! Köszönöm a választ! :)

2018. dec. 28. 12:35
 9/49 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen rosszindulatu világban élünk!Ne foglalkozz senkivel,a te életed!Én is 17 évesen lettem terhes,18 elmultam mire szültem.Az apja elment dolgozni és magunkat tartottuk el.Ma már 18 éves a fiam!Fel a fejjel!😉🤞
2018. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Kedves 9# !!!

Én alapvetően minimum 25 éves koromig már szerettem volna babákat, hisz hogy fiatalon látni felnőni őket ettől jobb nincsen. Nekem is édesanyámmal ezért olyan jó a kapcsolatunk. Köszönöm hogy írtál!❤️😊

2018. dec. 28. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!