Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25én kellett volna megjönnie....

25én kellett volna megjönnie. Eddig még nem késett egy napot se. Gólyahír teszten reggel nagyon halvány csík látszódik. (Férjem is látta) De mostanra ha tényleg erős pozitív kéne lennie nem?

Figyelt kérdés
Reggel szétszedve látszódott, de akkor is csak halványan a második csík. Nem valódi lenne?

2018. dec. 31. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kép nincs rola? Nem feltetlen kell eros pozinak lennie, lehet kesobb fogant. Par nap mulva csinalj uj tesztet.
2018. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Képen nem nagyon látszódik sajnos.
2018. dec. 31. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs szabályos ciklusom, de a kb nemvárt után 3 nappal a Gólyahír már délután is erős pozitív volt.

Szerintem érdemes lenne ismételned, mert lehet, hogy száradási csíkot láttok, de lehet, hogy erősödik esetleg.

2018. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt ovud? Normal esetben ennyi ido utan mar eros pozi. Es a tesztet nem kell szedszedni. Ha pozi, akkor pozi es latszik anelkul is.
2018. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!