Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step 10-es teszten használ...

One step 10-es teszten használat után látszik a reagens helye? Vagy hómező szokott lenni?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szaradas itan szokott, de inkabb ne hasznald ezt a teszted, nagyon rossz minosegu
2019. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látszik. Volt, hogy nekem még időn belül is látszódott, pedig nem voltam terhes, mert a többi teszt semmit sem mutatott. Ráadásul szerintem hamisítják is, mert most máshonnan rendeltem, és tök más a kinézete, mint a korábbiaknak. Pedig ugyanúgy one step, tízes a csomagolás szerint.
2019. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg rossz a teszt, ma is csináltam ès ezen is ugyan úgy látszik a reagens helye....
2019. jan. 3. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!