Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki 5 hetes terhes es 6...

Valaki6778 kérdése:

Volt aki 5 hetes terhes es 6 napos volt es akkor ment elsonek dokihoz annak mit mondott a doki? Hetfon megyek enis azert erdekel.

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 20:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jajj ez bennem is bennem van😊. Tavaj 2 terhességet is elvesztettem...Ugyan ezzek a kérdések felmerülnek bennem is folyamatosan,de próbálok pozitív maradni. És mar alig várom a holnapot :) amitol picit félek hogy hogyan fog majd a "nagy" 1,5 éves most ,viszonyulni a kicsihez :)

Próbálj te is pozitívan hozzá állni és akkor úgy könnyebb valamivel ,ez a "bizonytalanság" hogy még nem tudsz semmit nagyon "zavaró" .

2019. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igen ez igy van enis mar olyan turelmetlen vagyok hogy nagyon ugyerzem nemakarnak a napok telleni :( de nembaj csak a picivel minden rendben legyen mas nemerdekel ma 5 hetes 2 napos vagyok de majd a doki megmond mindent a legjobbakban bizom enis.
2019. jan. 3. 22:31
 13/18 anonim ***** válasza:
Így van :)
2019. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én 6+3 voltam mikor először mentem dokihoz. Csak petezsák + szikhólyag látszott, el is keseredtem, mivel többnek kellett volna látszódnia. Pont félidőben ovuláltam, tesztet használtam, onnan tudom. 7 hetesen elmentem újra, akkor már 8mm volt a kisfiam. Azóta 25 hetes vagyok, és uh szerint +1 héttel idősebb. Ezt csak azért írom, hogyha te is úgy járnál, hogy nem lát embriót a doki, akkor ne ess kétségbe.
2019. jan. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5w6d-n már a sokadik uh-m volt, és ekkor már volt sejthető szívhang. 6 nappal később pedig stabil szívhang.
2019. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszonom csajok a valaszaitokat nem kenodokel senmi felekeppen csak legyen vele minden rendben legyen jo helyen noljon szepen es minden menjen a maga modján es akkor en mar boldog vagyok :)
2019. jan. 4. 09:04
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Sziia 13-mas vagyok .

Na a doki csak petezsakot látott és mondta hogy havanyan minta kezdene alakulni benne az embrió. De 2het múlva kell visszamenjek és akkor már biztosan fog latszodni és szivhang is lesz. Remélem tényleg így lesz,és minden rendben lesz :)

2019. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ugy legyen! 😘😍
2019. jan. 4. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!