Nektek mi volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Kinek mi volt a nem várt előtt a tünete?

Nekem lufi méretű a c**i, és eléggé fáj és érzékeny. olyan érzés, mintha megjönne, minimális mensi görcs, de elviekben még jó pár nap lenne a nemvárt. 10.e környékén.


Mikor teszteltetek legelsőnek? Nemvárt előtt már csináltatok tesztet?


Köszi a válaszokat,


2019. jan. 3. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia hát csinálhatsz tesztet 10 érzékenységűt de nem biztos hogy ki mutassa,inkább szerintem várj a nem vártig és ha nem jön meg akkor tesztelj reggeli első vizeletből


Drukkolok neked majd írd meg mi lett az eredmény

2019. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszindulatból ,de a lufi méretű c.. simán lehet pms tünet is, még akkor is ha nem szokott előfordulni, az ember teste produkál olyanokat, hogy na.Még épp csak elkezdődött a beágyazódás.

Ettől függetlenül én ovutól nemvárt napjáig erősen görcsöltem.De kivártam a napját, előbb nem lőttem el tesztet pedig nagyon kíváncsi voltam sikerrel jártunk e? :D

2019. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9dpon lett pozi teszt mindketszer. Hasszurka volt, mintha lazas lennek erzes, alhasi fajdalom.
2019. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a „ hasszurka“ szo viszi a primet itt a gyakoris szohasznalatbol. :D korai meg tesztelgetni, le fogsz lombozodni, ha negativ. Majd ha mar kesik, akkor erdemes, elobb teljesen felesleges.
2019. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg csak most agyazodna be, ha egyaltalan megtermekenyult a petesejt, semmilyen terhessegi tuneted nem lehet, max, ha elobb volt ovud, ne beszeld be magadnak, ha tuneted van, akkor a predictor early mar tuti pozitiv lenne...
2019. jan. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok. Mindket terhessegnel vokt szurasszeru tunetem kedves 4-es es nem azert mert ez viszi a primet. Csak valaszoltam. Es egyaltalan nem butasag ido elott tesztelni. Majd a kerdezo eldonti, h mikor tesztel. Nagyon sokan tesztelnek pozitivat a menzesz varhato napja elott. Ma nem olyan pozikrol beszelek, amit negativba tesznek, meg lampafenynel forgatott es latni velt szaradasi csikok, hanem rendes pozikrol, ami nekem is volt 2x, legutobbb 3 hete.
2019. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5os vagyok, 12.dpo elott felesleges tesztelni.

Nekem mar 4 terhessegem volt es eddig mind mas! Sajnos, csak 2bol szuletett baba, de hasszurka az nekem minden honapban van, volt, lesz :D

Az egyik terhessegemnel volt egyetlen tunet, elenk szagerzekeles, aki volt mar terhes, azt tudja, h ez "paratlan" erzes, masnap reggel extra halvany lett a tezstem, az esedekes menstruacio elott 2 nappal.

A tobbinel inakbb csak szellemcsikosnak mondtam volna a nemvart elotti tezstek, no nem 1200Ftos predictor earlyt hasznaltam, na az eleg jo teszt, az kimutathatja meg koran, de nem 8nappal ovu utan...

2019. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!