Milyen lenne a szex?

Figyelt kérdés

Terhesen milyen a szex? Női/férfi részről?

Meddig ajánlott szeretkezni várandósan? :-)



2019. jan. 4. 22:13
1 2
 1/11 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Nem hiszem el, hogy csak számomra undorító, hogy apuci ráélvez a gyermekre.
2019. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A gyerek nem csak lebeg mindenféle “védelem” nélkül a pocakban, másrészt meg ha valakinek pl undi, lehet megszakítással vagy gumival.
2019. jan. 4. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyes te oltari nagy allat, remelem ez nem komoly. 🤦‍♀️


A kersesdre valaszolva, nekem uolyan volt. Sajnos kb 22 hetes terhessegi korig szabadott szeretkeznunk, utana mar nem. A parom sem mondta, hogy mas lett volna neki, de errol nyilatkozzanak a ferfiak.

2019. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kösziii a válaszod!!! :) 😘
2019. jan. 4. 23:53
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Az első trimeszterben jó lett volna, de felfordult közben a gyomrom, nem bírtam, folyton hányingerem volt.

A másodikban jó volt, elmúltak a rosszullétek és még nem volt óriási a pocakom.

A harmadikban semmilyen póz nem volt jó, a párom nem csinálta az orált mert 3x nagyobb lett ott lent minden,elmondása szerint az íze és illata is más volt, így általában kézzel elégítettük ki egymást.

Viszont sosem maszturbáltam annyit m8nt terhesen.


Szülés után minden visszállt.

2019. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Az elsőnek üzenem,hogy nagyon sötét vagy,mint az éjszaka!😅Akinek elejétől a végéig semmi baja,simán lehet!Nyilván nem brutál módon,hanem azért óvatosan!Nekünk most szex tilalom van!(5+4)
2019. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elso valaszolo hany eves vagy? Biologia orakat vehetnel meg az iskolaban.


Az elso trimben nagyon nem kivantam a szexet, de a masodik trimtol a vegeig igen. Nagy pocakkal a poz kicsit maceras de igyis lehet kenyelmeset talalni. En semmi undoritot nem latok ebben. A baba se erzekel belole semmit, nem fog kikukucskalni.

2019. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Így igaz! Szerintem sincs ebben semmi undorító hisz az a baba is így fogant meg :) Köszi a válaszokat csajok!
2019. jan. 5. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Másabb volt nekem mint előtte, de jól esett. Asszem 30.hét után vmikor már nem volt rendes aktus, akkor már nem esett jól, meg a hasamtól konkrétan nem fértünk 😃 az orvos egyébként nem tiltotta a szexet, mindig nézte a méhszáj állapotát, ha zárt akkor mehet.
2019. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A feleségem terhesen állandóan a farkamon ült volna.

Az elején szexeltünk mint rendesen. Később a doki tiltotta ugyan de nagyon óvatosan puncival, kézzel-lábbal, nádihegedúvel, kielégítettük egymást. És kívántuk egymást végig. Nekem még jobb volt mint előtte, ha nem más az hogy folyton kívánt! Néha volt kis lelkiismeret furdalásom. A baba (21) köszöni szépen jól van!

2019. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!