Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nődoki asszisztens, ha látod...

Nődoki asszisztens, ha látod a kérdésem kérlek írj?

Figyelt kérdés

Általában 33 naposak a ciklusaim. Pár hónapja arra lettem figyelmes, hogy nagyjából a 12-13.naptól nagyon fájnak a melleim és amikor megjön elmúlik. Most 10 nappal hamarabb jött meg élénk rózsaszínű vérrel, mennyiségre sokkal kevesebb mint szokott. A melleim feszülnek és csomósak, mint amikor belövel a tej. Ez az átlátszó előtej is szokott jönni.

Kinek mi a véleménye? Ennyire magas lenne a prolaktin vagy másra gondolják?

Köszönöm az értelmes válaszokat!



2019. jan. 5. 01:42
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Menj el dokihoz és ne itt kerdezgess ilyet. Így senki nem tudja biztosra.
2019. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Prolaktin is okozhatja, de más is. Nem itt fogsz ebből kiokosodni. Ezt muszáj kivizsgáltatni, mert nem normális.
2019. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Labor, uh, manuális vizsgálat... ha ezekkel megvagy, akkor lehet bármit mondani. Amiket mondasz, akármi lehet.
2019. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jan. 5. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nődoki asszisztens, mi van???!
2019. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
5, van itt valaki, aki minden kérdéshez odaírja, hogy ő nőgyógyászaton asszisztens (mondjuk akinek van köze az eü-höz pont tudja, hogy hazudik), de ettől aztán ő az isten.
2019. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha lenne is itt asszisztens, az nem orvos, szóval nem tud diagnózist felállítani. Gyakorin meg még az orvos sem, szóval felesleges itt kérdezgetni, menj el a dokihoz inkább!
2019. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Nem kell leharapni a fejem, mert hiszek ha valaki állít magáról valamit! Nem gondoltam, hogy majd bárki neten keresztül megmondja, hogy mi bajom lehet. Csak gondoltam hátha van valaki aki hasonló helyzetben volt mint én. Azt gondoltam erről szól ez az oldal!
2019. jan. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!