Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger, mint terhességi...

Hányinger, mint terhességi tünet mikor jelentkezhet először?

Figyelt kérdés

A cikkusom 34. napja van, 28-35-40 napos szokott lenni.

Pár napja hányingerem van,de nem reggel, inkább így este felé.

Tesztelni nem akarok túl korán.

Ilyen korán már lehet hányinger, ha esetleg baba van a dologban?


2019. jan. 5. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem jellemző. 7-8. hét körül szokott jelentkezni.
2019. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen korán szerintem biztosan nem, én végighánytam a terhességet, de csak a 6. héten kezdődött a hányinger és a 7. héten kezdtem hányni.
2019. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

5hét+1naposan hánytam először, utána jött 2 hét szünet, de az iszonyú émelygést így sem úsztam meg. Majd kb egyik napról a másikra megérkezett a terhességi vészes hányás ami a 13. hétig volt nagyon durva (konkrétan semmi nem maradt bent, még a lenyelt nyálamat is kihánytam).

Egyébként valamiért nekem is estére lesz és volt is rosszabb, szóval ez a reggeli rosszullét sem törvényszerű.

2019. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor valószínű csak pms tünet.
2019. jan. 5. 20:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció előtt 2 nappal rókáztam először. Rögtön tudtam, hogy baba van a dologban, másnap reggel lett is egy halvány pozitív tesztem.

Most a 34. hétben vagyok és azóta is hányok minden nap.

2019. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányommal nem várt előtt egy héttel hányingerem volt és rosszul voltam ha húsra néztem. Stabil egésznapos hányingerem volt kb.a 18. Hétig de hányni csak 10 hetesen kezdtem. Most 5 hetes vagyok és egyelőre semmi tünetem nincs.
2019. jan. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Én az egész terhességemet végighányingereztem és végighánytam, még a végén is, de csak a 7. héttől jött elő.

Szerintem nem amiatt érzed.

Viszont ha 40 napos is szokott lenni a ciklusod, akkor várd meg a 40. napot és akkor tesztelj. Akkor nagy valószínűséggel már biztosat fog mutatni a teszt.

2019. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még várok egy hetet a teszttel.
2019. jan. 6. 16:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Közben megjött, nem baba miatt volt hányingerem sajnos :(
2019. jan. 17. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Majd legközelebb. Minden hónap egy új lehetőség.
2019. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!