Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan lány aki 17 év...

Van itt olyan lány aki 17 év alatt esett teherbe?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor és mit csinált utána?

2019. jan. 5. 21:06
 1/7 anonim válasza:
70%
Elvetettem
2019. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
En pont 17 voltam.
2019. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az évfolyamtársnőm megszülte. Bejött a suliba és közölte hogy nyáron szülni fog, ezért nem folytatja a köv. két évet velünk. Annyit mondott az apáról, hogy csak egy fiú. Nem házasodtak össze. Estin érettségizett, aztán összejőtt valakivel tőle is lett egy gyereke és összeköltöztek.
2019. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm, 16 volt. Megszülte, estin befejezte a gimit, egyetemre ment amikor már ovis lett a kicsi, lett párja, jó munkája és boldogan él.
2019. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Volt ilyen osztálytársam, 0 háttér,0 egzisztencia ,gyakorlatilag alig van különbség a gyerek, és az anya között életkorban. Még ő is gyerek volt, a szülők nyakára szülnek többnyire.
2019. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nővérem 16 évesen lett terhes, megszülte, az iskolát otthagyta, azóta lett még 2 gyereke, a pasijával összeköltöztek, majd szakítottak, visszaköltözött hozzánk, kb elrontotta az életét. Volt, hogy öngyilkos akart lenni. Azóta saját lakása van, jövőre befejezi a gimit, és végül is, annyira már nem szar neki szerintem. De eleinte nagyon bánta a nemkívánt terhességeket.
2019. ápr. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen,én és most.

16 vagyok majd nyáron leszek 17.

Megtartom a picit.

Hamarosan költözök az apukájával külön,mivel ő már 20 éves.

2019. máj. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!