Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulàciò utàn 7 nappal kezdődő...

Ovulàciò utàn 7 nappal kezdődő menstruaciò szerű görcsök, szurkàlàs, feszülès?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most màr ovulàciò utàn vagyok kb 9 nappal. 3-4 napja görcsölök,szùrkàl,feszűl a hasam.lehet ez beàgyazòdàs talàn?

2019. jan. 9. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem jelent semmit a nemvárt vérzés előtt.
2019. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beágyazódás, vagy pms. Majd, ha meg kellene jönnie, akkor kiderül.
2019. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben èrtem,tehàt lehet vagy ez vagy az,de nem zàrja ki az esetleges terhessèget,beàgyazòdàst? Tehàt ha görcsölès,szurkàlàst èrzek nem feltètlenül mert meg fog jönni hanem mert lehetsèges hogy èpp a beàgyazòdast èrzem?
2019. jan. 9. 15:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van.
2019. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha már 3-4 napja érzed az nagyon korai lenne, biztos nem a beágyazódást érzed, feltéve ha tényleg 7 napja volt az ovulációd. Nálam egyébként mindig menzesz előtt 1 héttel már jelentkeznek apró görcsök, derékfájdalmak, szúrkálások amik fixen a piros napokat jelzik.
2019. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rosszul ìrtam ovu utàntòl a 6.nap èreztem.de igazabòl csak saccolom,mert foggalmam sincs,ezt a hònapot nem is figyeltem,ès nem is igazan èreztem.a nyàkra viszont emlèkszem ès az viszont 29.èn volt kb a legerősebb,ès az màr akkor több napja,na mind1,majd elvàlik
2019. jan. 10. 01:18
 7/10 khniki ***** válasza:
100%

Bizony, hogy lehet beágyazódás! Nekem is ez volt, csak még pecsételő vérzés is társult hozzá, ami azóta is tart (6. nap). Ma lett halvány, de egyértelműen pozitív a teszt. Ovuláció után pontban a 7. napon kezdődött.

Drukkolok, hogy neked is beágyazódás legyen!!

2019. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, a pozitív teszt és a pecsételés együtt annyira nem jó dolog. Esetleg elmehetnél hormonpótlást kérni, hogy ne legyen baj. Hacsak nem kémiai az egész. Nekem is volt beágyazódásos vérzésem, de az még a nemvárt előtt elmúlt.
2019. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 khniki ***** válasza:
Igen, kedden rendel az orvos, akkor tudok elmenni hozzá. Addig palástüvet iszom a progeszteronpótlás miatt.
2019. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Baba lett végül? :)
2023. jan. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!