Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 4 nappal a nemvárt...

Bolbe kérdése:

Szerintetek 4 nappal a nemvárt előtt már kimutatja a teszt ha terhes vagyok? Tünetekre nem alapozom, ugyanis azok lehetnek PMS-tünetek is. Bár a mellem ennyire nem szokott érzékeny lenni mint a napokban.

Figyelt kérdés

2019. jan. 11. 10:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Predictort vegyél az jó eséllyel kimutatná bár biztosan halvány lesz még. Drukkolok :)
2019. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tesztelni csak reggel ér, addig marad az izgulás.
2019. jan. 11. 10:22
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Az aktus után 14 nappal már kimutatja a teszt, ha terhes vagy
2019. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha 4 nappal előtte végzed a tesztet, és negatív, az nem biztos, hogy az is marad. Ha viszont pozitív, és mégis megjön, mert kémiai terhesség volt, akkor az egy nagy csalódás. Tesztelgezhetsz, de vagy kimutatja, vagy nem. A biztosabb eredményért én megvárnám a nemvárt napját, ha pedig nem jön meg, de a teszt negatív, tesztelnék 2naponta, mert bármelyik hónapban élőfordulhat, hogy esetleg később volt peteérés.
2019. jan. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik, köszönöm a tanácsokat. :) Mai napon még nem terveztem tesztelni, holnap reggel akartam kezdeni, de félek a csalódástól, így lehet, hogy megvárom a nemvárt napot !
2019. jan. 11. 10:32
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
szerintem felesleges tesztelgetni napokkal a nem várt előtt..
2019. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Én nem várt előtt 3 nappal teszteltem pozit és délután.😊
2019. jan. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont 4 nap múlva nem várom.:)

Szurkolok nagyon!

Én aznap tervezek tesztelni,nem merek előbb.:D

2019. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor izgulunk együtt drága. :D Én sem merek amúgy, két hónapja tesztelgettem minden nap, egy héttel a nemvárt előtt, a végén megjött.. Majd a végén összeszámoltam a tesztek árát, és hát az árából elmehettünk volna vacsizni a párommal :D
2019. jan. 11. 10:57
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Látod, ezért felesleges ennyire stresszelni miatta. Nem a két csíktól leszel terhes, és ha az vagy, ki fog derülni. Utána még 9 hónapig hogy fogod kibírni, ha 4 napot nem tudsz várni?

Ebbe szoktak belebolondulni a nők a próbálkozás alatt, hogy peteérés után elkezd dpo-zni, terhesnek hiszi magát, és a teste készséggel elő is állítja a tüneteket, az elvártnak megfelelően. Aztán megjön. És kezdődik újra.

Nem csoda, ha sok pár hónapokig vár, mire sikerül a baba.

Tereld el a figyelmed, ne ezen kattogj, és tesztelj akkor, ha késik.

2019. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!