Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


December 9-én volt az utolsó havim, 18-án és 24-én voltunk együtt a férjemmel. Elég kiszámíthatatlan a ciklusom, de mindig pontosan 5 napig tart. Tavaly így alakult: 33,31,26,27,27,28,29,22,29,30,28,18.

28 nappal szoktam számolni, így január 6-án kellett volna megjönnie +- 1-2 nap. Január 4-én meg is jött, de nem rendesen, mert barnás-vörös volt, nagyon kevés, és csak 2 és fél napig tartott. Most kedden meg pecsételtem egy kicsit, de azóta semmi. Ezek alapján én még nem gondolnám, hogy terhes vagyok, és ezt a furcsa vérzést is betudnám annak, hogy most így jött meg, de ha ez tényleg az esedékes menstruáció volt, akkor kedd óta miért van állandóan olyan érzésem, mintha meg akarna jönni? És igazából vannak tüneteim is, ezért vettem tesztet (x-epil), de nem tudom, hogy mikor kéne megcsinálnom, hogy a lehető leghamarabb a legbiztosabb eredményt adja. Szeretném, ha minél korábban kiderülne, mert idegesít az a rövid és nem szokványos menzesz, ami egy hete volt, mert azt olvastam, hogy a barnás vérzés lehet a méhen kívüli terhesség jele is.


A válaszokat előre is köszönöm.


2019. jan. 11. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, akkor legkésőbb 8.-án kellett volna megjönnie, onnan számolva is már 3.napja késik. Szóval én már reggel csinálnék egy tesztet, nem de egy 25-ös x-epilt,hanem például predictor early-t.

Az egyik barátnőmnek éppen az ilyen "furcsa menzesz" volt az első jelei a babájának :)

Sok sikert! :):)

2019. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
-jelei *jele
2019. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinnem hogy mehen kivuli terhesseg miatt vol a barnazas mert a google sok hulyeseget ir. Igazabol en is betudnam azt a januar4.-i verzest menzesznek es szerintem meg ne tesztelj hanem varj legalabb meg 2 hetet (vagy attol fugg mikor voltatok egyutt es ahhoz szamits ket hetet) az x-epil az jo nekem azonnal kimutatta tobbszor is a terhesseget es volt amikor menzesz elott mar halvanyat mutatott
2019. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!