Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért húzta be az ovut a 11....

Miért húzta be az ovut a 11. Napra es miért nem húzott vízszintes vonalat a ciklus.hu?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 12. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Milye vízszintes vonalat kellet volna húznia? Nekem nem szokott. Viszont ebben a ciklusban nekem is behúzta a 9. napra az ovut, pedig egyértelmű hogy nem akkor volt.

[link]

2019. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez volt az előző havim

[link]

Ezen volt vízszintes vonal ami azt mutatja hogy mi az átlag ami alatt illetve felett ‘kell’ maradni a honek ovu elott ill. után


Amugy szerintem neked a 17. Napon volt meg az ovud

2019. jan. 12. 23:58
 3/5 khniki ***** válasza:
Miért használjátok ezt az alkalmazást, ha ilyen rossz? Próbáljátok ki az OvuView-t!
2019. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az ovuview-t meg nem hallottam, en a fertőzött friendet is használom, az a 9. Ciklusnapomra húzta be.

Viszont a hom azota is 36.2 es 36,5 között ingázik, eleg cikcakkos a gorbem. :-(

2019. jan. 14. 12:35
 5/5 A kérdező kommentje:

*fertility friend-et

Bocsi, a telom kijavított

2019. jan. 14. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!